Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tekstylia czyli gdzie kupić dobrą pościel?

Utworzony przez Andrzej Andrysiak, 14 czerwca 2017 r. o 10:32
Hej, wiecie może gdzie w zamościu/lublinie można znaleźć sklepy z dużą ilością pościeli tz. gdzie mają np. 50 sztuk takiego samego wzoru? Lubię zobaczyć towar przed zakupem a potrzebuję dużej ilości do pensjonatu. Jakieś pomysły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka ilość to praktycznie tylko w hurtowniach- ale tam też różnie bywa. generelnie żaden sklep detaliczny stacjonarny nie będzie się zaopatrzał w taka ilość na magazynie. jak potrzebujesz większych ilości to tak jak pisałam hurtownie albo sklepy internetowe- raz że mają więcej sztuk a dwa że mogą domówić od czasu do czasu. ja kupuje większe ilości na ***poscielove24.pl - spory wybór, a jak im brakowało iluś sztuk to zawsze idzie się jakoś dogadać ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie lepiej zamówić przez internet? sama zamawiam przez internet i zawsze produkt jest zgodny z opisem :-) polecam ci sklep internetowy ***s://robi24.pl mają tam wszystko, na pewno znajdziesz bardzo duży wybór w pościelach :) pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pościel wysokiej jakości to tylko na ***s://robi24.pl gorąco polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam fajną stronkę z pościelami 3d dla dzieci i dorosłych w całkiem dobrych cenach. warto obejrzeć  ***s://goo.gl/fpbfhk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mogę polecić ci z krakowa ******fivestars.pl/- mają świetną jakość i szybko dostarczają :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupowałam pościel do użytku własnego od Five Stars, bardzo dobra jakość. Sprzedają też hurtowo, polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sądzę, że można spróbować w sklepie marpuch.pl. Ostatnio kupiłam tam prześcieradło, dodzwoniłam się do sklepu, mega cierpliwy Pan pomógł mi w wyborze rozmiaru (rozmowa trwała jakieś 20 minut). Prześcieradło ma dobrą jakość i całkiem niezłą cenę. Może przy większym zakupie oferują jakieś zniżki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...