Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bo BARBARA to chyba z tej..więziennej ELYTY;).Do kamieniołomów z nimi!!! W szpitalach chorzy,NORMALNI obywatele traktowani są jak zło konieczne(na nędznym wyżywieniu,bez leków,z odpłatną telewizją) a  złodziejom i bandytom robi się wszelkie udogodnienia?!!To tylko w Polsce tak można!!!Boże,w jakim kraju my żyjemy?!!
Dlatego tusk musi odejść tak dalej być nie może !!!  to skandal !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem od dłuszego czasu bezrobotnym. Żyję w biedzie.Od dłuższego czasu zastanawiam się jak ten problem rozwiązać.Od dziś zacznę pić jeżdzić na bani i huliganić.Skoro w więzieniu jest tak dobrze to czemu ja mam się poniewierać na wolności,martwić się jak przeżyć każdy nadchqdzący dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem od dłuszego czasu bezrobotnym. Żyję w biedzie.Od dłuższego czasu zastanawiam się jak ten problem rozwiązać.Od dziś zacznę pić jeżdzić na bani i huliganić.Skoro w więzieniu jest tak dobrze to czemu ja mam się poniewierać na wolności,martwić się jak przeżyć każdy nadchqdzący dzień.
a siedziałes w zamośćiu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK SIEDZIAŁES W ZAMOŚCIU TO WYŚLIJ MI NA FEJSA ZAPROSZENIE MAM PYTANIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zk Zamość tragedia na oz knap i pani dyrektor znecaja sie nad osadzonymi powinna telewizja interweniować w tej placowce karać ludzi za mycie się to śmieszne izalosne co się dzieje w tym zk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kryminał to jedna wielka dziura  :angry: mowia że telewizoty mają być na celach w chyba za sto lat   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddzial zewneczny ZK Zamość chore wiezienie gdzie wnioski o ukaranie dostaje sie za mycie Pani Dyrektor chora psychicznie w dyrektorem penitencjarnym Panem Knapem. Przydała by sie jakas kontrola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemną nocą przy niedzieli młody grypser w ciasnej celi w brudnym garze szamę warzy o dziewczynie swojej marzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten zaklad to wylegarnia festow dyrekcja sie panoszy jakby byli z ss jebac ten caly burdel z chrubieszowskiej *** wbity w ten zaklad jebac sw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To więzienie to jedna wielka farsa. Wniosek karny za byle co, oddziałowi zachowują się jak paniska, jak panicze na folwarku wszystkich traktują jak szmaty. Wychowawcy-jednym ch...podszyci. Nikomu nie życzę żeby tam trafił, tam powinna telewizja niezapowiedzianie wjechać, do lekarza nie puszcza oddziałowi, sami decydują czy jesteś chory czy nie. Cała kadra tam pracująca, każdy jeden z nich to pieprzony degenerat niczym nie różniący się od osadzonych, sadyści, hipokryci, odklejeńcy. Pani Magda wychowawczyni ma o sobie mniemanie carycy, pisi, dosia, lechu, ssman, loczek,harry,ruda, i wielu innych banda pedałów i zwyrodnialców. W celach telewizory? Jak skazany ma, to jest telewizor. Wszystko co napisane w tym artykule to kłamstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...