Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To nie koliber. To fruczak gołąbek

Utworzony przez Gość, 30 lipca 2010 o 14:13 Powrót do artykułu
Bardzo lubi datury.Być może ze względu na piękny zapach tych kwiatów.Podziwiam je od trzech lat na moich roślinach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widuję fruczaki czasami na swoim balkonie. Są naprawdę urocze.
0
Na Czechowie u mnie na balkonie już 7 lat temu to spotkałem i faktycznie myślałem ze to koliber.
0
Wieczorami obserwuję je latające nad tytoniem ozdobnym-również pięknie pachnący.
0
Pierwszy raz widziałem fruczaka gołąbka rok temu i też w pierwszej chwili pomyślałem że to koliber - hihi. Fota na http://nk.pl/profile/9353576/gallery/album/9/330
0
owady te w okolicach Hrubieszowa i to w sporych ilościach są juz od kilkunastu lat
0
To wyjątkowo sympatyczne motyle, a podobieństwo do kolibrów jest naprawdę mylące. Widziałem takiego na łąkach w okolicach zamojskiej Skokówki. Najfajniejszą mają trąbkę, którą spijają nektar. Jest długa, a podczas lotu zwija się w podkówkę.
0
"koliberki" pamiętam od dziecka, mieszkałam na Ogrodowej w kierunku łąk i widuję je tu nadal, kiedyś nawet udało mi się go złapać jakieś 15lat temu i wtedy znalazłam informację że to ćma, niesamowita ćma.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: