Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tomaszów Lubelski: 18-latek wpadł z psychotropami

Utworzony przez Zenek Smoleński ., 8 kwietnia 2011 o 15:54 Powrót do artykułu
Puśćcie chłopaka na wolność. On tylko przechowywał ulubione środki farmakologiczne pana Jarosława Kaczynskiego! Aresztowanie uważam za perfidny i z góry zaplanowany zamach skierowany bezpośrednio w PiS! Niedemokratyczne zabiegi Tuska i PO są znane na całym świecie i w Gruzji!!!! Należy dać odpór tym chamskim zaczepkom mającym na celu zdegradowanie tak poważnej formacji politycznej do wschodniopolskiego zaścianka!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Działanie 2C-B opisuje się jako pośrednie między LSD i Ecstasy, ale to nie jest to samo, co kombinacja tych dwóch substancji. Efekty 2C-B są znacznie prostsze, mniej psychedeliczne i rozszerzające zmysły, niż LSD i grzybki, ale bardziej złożone i zindywidualizowane, niż efekty MDMA (ecstasy). 2C-B określa się czasami jako lekki psychedelik. Przeżycia pod 2C-B są bardziej wewnętrzne, nie są mistyczne, jak po LSD. Dominuje uczucie lekkości i spokoju. Efekty 2C-B to halucynacje przy otwartych oczach (Open Eyes Visual - OEV), które zwykle określa się, jako przesuwanie się, poruszanie się, falowanie, "animacja" obrazu. Wszystko się postrzega jak z zewnątrz bańki mydlanej. Halucynacje przy zamkniętych oczach (Closed Eyes Visual - CEV) też są obecne i intensyfikują się wraz ze zwiększeniem dawki, ale są raczej spokojne, nie takie spektakularne, jak po LSD. Dużo osób mówi także o charakterystycznym "przesunięciu" kolorów, kiedy wokół przedmiotów postrzega się czerwoną lub zieloną aurę. Inna może też być gama widzialnych barw, tak jakbyśmy patrzyli na wszystko przez kolorowe okulary. Ważnym składnikiem w 2C-B jest "podróżowanie" po własnym ciele. Wewnętrzny układ nerwowy staje się odczuwalny. Czuje się własne ciało od wewnątrz, przy pomocy 2C-B można czuć i diagnozować własne ciało i pracę układów wenętrznych. Także podnosi się nastrój, chce się śmiać i czuje się potrzebę poruszania się, lekki efekt stymulujący. 2C-B jest znacznie mniej męczący jeżeli chodzi o "enegrię" niż MDMA, ale bardziej psychedeliczne. Niektórym preparat ułatwia komunikowanie się, innym trudniej staje się wyrazić własne myśli. Niektórzy użytkownicy stwierdzają rozluźnienie fizyczne i psychiczne, odpoczynek umysłu, niechęć do rozmyślania nad złożonymi problemami intelektualnymi. 2C-B jest bardziej "łatwy" niż MDMA czy LSD, ponadto można się nauczyć kierować jego efektami. Także w czasie jazdy zdarzają się szybkie i nagłe przejścia od stanu doznań bardzo głębokich do stanu prawie "trzeźwego" i z powrotem. Niektórzy stwierdzają, że efekty 2C-B przypominaja czasami kombinacje emocji i seksualizmu, inni - mówią, że 2C-B jest bardzo nieseksualne. Alexander Shulgin pisze, że jeżeli naprawde efektywny afrodyzjak zostanie odkryty, to prawdopodobnie będzie chemicznie przypominał 2C-B. Kilka osób stwierdziło problemy żołądkowe, lekkie nudności, nieprzyjemne wrażenie w układzie trawiennym. Zdarza się podwyższona produkcja śliny. Także występują typowe dla innych psychedelików problemy ze skupieniem uwagi, koordynacją, koncentracją, prowadzeniem samochodu itp. Wraz ze wzrostem dawki rośnie możliwość doznania uczucia strachu i emocji negatywnych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawie skopiowane .
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: