Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tomaszów Lubelski: Gdzie jest Rafał Dudziński?

Utworzony przez omzis, 9 lipca 2012 r. o 17:32 Powrót do artykułu
Przepraszam że piszę w tak poważnej sprawie jak zaginięcie, ale czy poprawnym jest pisanie "prawego podbrzusza"?. Przecież człowiek ma jedno podbrzusze tylko ewentualnie dwie jego strony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa istotnie jest poważna .... to po co wyskakujesz z takimi pierdołami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świeć Panie nad Jego duszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh.. k!@#$ dlaczego?! Rafał spoczywaj w pokoju...
Ostatnio edytowany 14 lipca 2012 r. o 00:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do końca miałem nadzieję, że to jakaś pomyłka... S. i K. przyjmijcie moje kondolencje jeśli to czytacie.... To był mój najlepszy "partner" w pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do końca miałem nadzieję, że to jakaś pomyłka... S. i K. przyjmijcie moje kondolencje jeśli to czytacie.... To był mój najlepszy "partner" w pracy. "szwagier" z Koszalina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie go odnaleziono?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy pogrzeb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żartujcie z nieszczęścia i nie zadawajcie głupich pytań, ludzie! ^ Pyta Pani/ Pan o termin pogrzebu. Myślę, że należy pytać u źródła. Mam na myśli przyjaciół, dobrych znajomych z Tomaszowa Lub, Tyszowiec. Telefony do rodziny byłyby - w tym przypadku, cokolwiek to oznacza - nie na miesjcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żartujcie z nieszczęścia i nie zadawajcie głupich pytań, ludzie! ^ Pyta Pani/ Pan o termin pogrzebu. Myślę, że należy pytać u źródła. Mam na myśli przyjaciół, dobrych znajomych z Tomaszowa Lub, Tyszowiec. Telefony do rodziny byłyby - w tym przypadku, cokolwiek to oznacza - nie na miesjcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazł się.....niestety nie tak, jakbyśmy tego chcieli. Nie wiem co się stało i pewnie nigdy się nie dowiemy. Ale przykro mi strasznie z powodu synka....:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogrzeb w czwartek o godzinie 14 w Tyszowcach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM JEDYNIE CICHĄ NADZIEJĘ ŻE RAFAŁ DOPROWADZI ZZA GROBU SPRAWĘ DO KOŃCA I NIEKTÓRYM POLECĄ ZA TO GŁOWY BO JAKO STARA ZNAJOMA WIEM ŻE ON SAM TEGO NIE ZROBIŁ!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo nie zrobił, ktoś go wsypał.za duzo wiedział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam za dociekliwość, ale co się stało?!!! Dlaczego nie żyje, ja pierwszy raz to czytam i nie wiem, o co chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...