Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tomaszów Lubelski: Kto rozpoznaje złodzieja? (wideo)

Utworzony przez mac, 24 września 2010 o 11:45 Powrót do artykułu
przepraszam , bo wszystko tak szybko sie odbywa...ciężko się połapać....chodzi o lipiec którego roku?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Normalnie kradzież roku!Już samo podjęcie śledztwa przewyższyło pewnie wartość skradzionego towaru.
0
Tać to ni złudzij ino z "pomrucznościu jasno" ,łoj "chcico myjkowo".Takie tera nuwe churoby za "wolny Polski "nastały!
0
A czy to nie jest Rutkowski ?
0
Ja poznaje tego goscia to J.kaczynski a w reku to nie zadna myjka tylko komorowski:))
0
Gość napisał:
Normalnie kradzież roku!Już samo podjęcie śledztwa przewyższyło pewnie wartość skradzionego towaru.
NIEPRAWDA PRZEWYŻSZYŁO
0
Szkoda że nie dali tego w listopadzie przyszłego roku pedały
0
a jakim prawem prokurator wydał zgodę na publikację wizerunku złodzieja, bez zgody złodzieja ? Należy oddać prokuratora do dyspozycji prokuratora i zawiesić (albo powiesić - co wygodniej )
0
na tym zdjęcu mogę być ja,taka zajebista jakość fotki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
trzeba się przyjrzeć gościowi w jasnej kurtce , który wychodzi zaraz za złodziejem, pewnie robił sztuczny tłok w sklepie
0
gada napisał:
a jakim prawem prokurator wydał zgodę na publikację wizerunku złodzieja, bez zgody złodzieja ? Należy oddać prokuratora do dyspozycji prokuratora i zawiesić (albo powiesić - co wygodniej )
Jasne ! Nie po to Wałęsa skakał przez płot i nie po to księdza z Wadowic robili papieżem abysmy mieli teraz nie mieć szacunku dla złodziei. To wbrew polskiej racji stanu.
0
czyścioch znaczy
0
Tata?!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: