Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak się powiesił marderca, to zaoszczędził pieniędzy podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna śmierć pod "ochroną" policji i straży więziennej. Od osądzenia, czy był świadomym mordercą jest Sąd. Od ochrony, żeby podejrzanemu coś złego się nie stało jest straż więzienna. Za co ta straz, bierze pieniadze, skoro nie potrafi upilnować wzburzonego w stresie człowieka! Podobne historie, zdarzały się na izbie wytrzeźwień w Białej Podlaskiej. Aż, tą izbę zlikwidowano, a ekipę tam zatrudnioną zwolniono. M.in. z powodu podobnych tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSCY PRZESTĘPCY BIERZCIE PRZYKŁAD Z BOHATERA ARTYKUŁU TO JEST DLA WAS POSTAWA GODNA NAŚLADOWANIA, OSZCZĘDŹCIE WYDATKÓW UCZCIWYM OBYWATELOM NA UTRZYMYWANIE WAS W WIĘZIENIU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypasożyt napisał:
WSZYSCY PRZESTĘPCY BIERZCIE PRZYKŁAD Z BOHATERA ARTYKUŁU TO JEST DLA WAS POSTAWA GODNA NAŚLADOWANIA, OSZCZĘDŹCIE WYDATKÓW UCZCIWYM OBYWATELOM NA UTRZYMYWANIE WAS W WIĘZIENIU!
Ja jestem uczciwym obywatelem i wstydzę się tego że muszę żyć w kraju w którym są takie zwierzęta jak ty. Nie wiem po co w ogóle płacisz podatki i kto od ciebie ich pobiera skoro zwierzęta nie są opodatkowane. Polecam ci abyś się zgłosił do urzędu podatkowego i złożył wniosek o ulgę podatkową gdyż nie zasługujesz na miano człowieka a pracodawcy przekazał prośbę o płacę w puszkach kitiket lub bedigree
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że się powiesił. Już miałem ochotę utrzymywać go przez 5 - 10 - 15 lat ze swoich podatków, gdy będzie garował za morderstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaniepokojony obywatel napisał:
Kolejna śmierć pod "ochroną" policji i straży więziennej. Od osądzenia, czy był świadomym mordercą jest Sąd. Od ochrony, żeby podejrzanemu coś złego się nie stało jest straż więzienna. Za co ta straz, bierze pieniadze, skoro nie potrafi upilnować wzburzonego w stresie człowieka! Podobne historie, zdarzały się na izbie wytrzeźwień w Białej Podlaskiej. Aż, tą izbę zlikwidowano, a ekipę tam zatrudnioną zwolniono. M.in. z powodu podobnych tragedii.
bredzisz jak potłuczony,strażnik to nie przedszkolanka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szkoda, że się powiesił. Już miałem ochotę utrzymywać go przez 5 - 10 - 15 lat ze swoich podatków, gdy będzie garował za morderstwo.
A ty nie wypisuj na forum w godzinach pracy tylko zapier***aj na ten podatek baranie bo cie wyleją na zbity ryj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram przedmowce niech inni oszczedza czasu i moich pieniedz,ja place takie podatki ze utrzymuje kilku urzednikow.Wiec darmozjadom i zwyrodnialcom mowie oszczedzcie podatki i sie odpalcie szkoda na was czasu.Jestem z wami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ty nie wypisuj na forum w godzinach pracy tylko zapier***aj na ten podatek baranie bo cie wyleją na zbity ryj
no, chyba, ze to inni na niego zapieprzaja. w sumie nie musi sie martwic tym przypadkiem bo i tak jest kogo zywic w kryminalach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja jestem uczciwym obywatelem i wstydzę się tego że muszę żyć w kraju w którym są takie zwierzęta jak ty. Nie wiem po co w ogóle płacisz podatki i kto od ciebie ich pobiera skoro zwierzęta nie są opodatkowane. Polecam ci abyś się zgłosił do urzędu podatkowego i złożył wniosek o ulgę podatkową gdyż nie zasługujesz na miano człowieka a pracodawcy przekazał prośbę o płacę w puszkach kitiket lub bedigree
Zwierzęta to Cię zrobiły a ktoś przygarnął dał imię i nazwał człowiekiem a ty kana...io żyjesz w tym przekonaniu, ale czy jesteś podobny do człowieka sam zadaj sobie to pytanie skoro bronisz morderców, gdyby ktoś zamordował kogoś z twojej rodziny kogoś najbliższego zapewne pokochał byś mordercę bo w świecie zwierząt kocha się najsilniejszego przywódcę stada!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaniepokojony obywatel napisał:
Kolejna śmierć pod "ochroną" policji i straży więziennej. Od osądzenia, czy był świadomym mordercą jest Sąd. Od ochrony, żeby podejrzanemu coś złego się nie stało jest straż więzienna. Za co ta straz, bierze pieniadze, skoro nie potrafi upilnować wzburzonego w stresie człowieka! Podobne historie, zdarzały się na izbie wytrzeźwień w Białej Podlaskiej. Aż, tą izbę zlikwidowano, a ekipę tam zatrudnioną zwolniono. M.in. z powodu podobnych tragedii.
A zaniepokojony obywatel nie potrafi czytać ze zrozumieniem, bo stracił wzrok od wycinania gazet na anonimy. Tatko siedzieli czy też obywatel osobiście na wikcie państwowym zimował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja jestem uczciwym obywatelem i wstydzę się tego że muszę żyć w kraju w którym są takie zwierzęta jak ty. Nie wiem po co w ogóle płacisz podatki i kto od ciebie ich pobiera skoro zwierzęta nie są opodatkowane. Polecam ci abyś się zgłosił do urzędu podatkowego i złożył wniosek o ulgę podatkową gdyż nie zasługujesz na miano człowieka a pracodawcy przekazał prośbę o płacę w puszkach kitiket lub bedigree
popieram Antypasożyta. Wszak to PiS jest przecież za karą śmierci - ten sam PiS, co nie popiera eutanazji i aborcji (swoją droga czyżby zwolennicy i politycy PiS mieli rozdwojenie jaźni??) a sądząc po twoim wpisie chyba lubisz PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...