Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wszystkie nachlane matołki i naprani bezmózgowce, zapraszamy na występ Dody- tej prymitywnej dziewki co się obrała Królową Rynsztoka,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michał napisał:
Przecież napisane jest, że bilet 30 zeta kosztuje. Czytać nie potrafisz??
żebym wydał trzy dychy, to ta wiocha musiała by mi obciągnąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bbb napisał:
panie nowak pilnuj pan swojej szklarskiej porąbanej
Doda, Doda zrób nam loda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawniej w Polsce były wyroby czekoladopodobne, teraz są wyroby piosekarkopodobne. Po jednych i po drugich nadchodza mdłości, ale jeśli ktoś lubi to czemu nie. Sam za młodu też waliłem tanie wino i mówiłem że smaczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ostatnio lubelszczyzna udowodniła bez ochyby , że jest dzikim wschodem i Polską "B"! Jak nie wyniki wyborów to awantury w Lublinie ( haha - "stolica kultury") przeciwko festiwalowi teatralnemu Sąsiedzi; a teraz na domiar złego aktywiści sekty zwanej KRK chcą spalić Dodę! Ludzie - na świecie średniowiecze już się skończyło; czas już na to i na dzikim wschodzie Polski! Btw - nie jestem fanem Dody, ale uważam, że dopóki ktoś chce słuchać i oglądać jej występy, płacąc za to - to nikt, a zwłaszcza nawiedzeni propagandziści nie ma prawa mu tego zabraniać. Jeśli zaś rzeczona Doda naruszyła prawo - niechaj sekta pozwie ją do sądu i po kłopocie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemnogrodzie i ciemnogrodzianie. dalej tak postępujcie, dalej pomimo XXi wieku ciemnogrodzianie rodzą się i żyją a aborcja taka łatwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
Doda, Doda zrób nam loda
ona parchatym nie robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ten tomaszów lubelski jest na mapie? Zawsze myslalem ze to chamow bo tam same czereśniaki mieszkają. Co do nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten śmieszny komitet zna historię chrześcijaństwa,że się tak wygłupia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd się w tym Tomaszowie tyle mocherów nazbierało,ojczulek będzie z was dumny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a cóż się można spodziewać po zaściankowcach z tomaszowa? banda prostaków i wichrzycieli, a twardziele na odległość tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Rabczewska ( córka Pawła dobrego sztangisty ) najlepiej wypadła w programie "BAR" emitowanym przez "POLSAT". W majtosach po kolana leżała na stole w stroju toples a na cycki spuszczono Jej obficie bitą śmietanę. Każdy z klientów i uczestników "BARU" podchodził do tego koromysła i zlizywał ten przysmak. Radziu dobrze, że odszedłeś w siną dal zostawiając tę córkę siłacza. Gdzie Ty miałeś oczy. Ale lepiej póżno niż wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem po co tu jest tyle pisaniny - niech ktoś mi podpowie kto to jest ta doda??? i co ona ma do powiedzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Burmistrz a "My" to nie też Tomaszowski Dom Kultury? Jak zwykle, Panie Burmistrz, najlepiej jest umyć ręce i wrobić kogoś w swoje nietrafione decyzje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech ...chyba nie ma tam nikogo kto potrafi tupnąć noga i pogonić kościołowe babki. Wieśniaki.. szkoda gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez to jej wycie mój pies nabawi się stresu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktotojestdoda napisał:
nie wiem po co tu jest tyle pisaniny - niech ktoś mi podpowie kto to jest ta doda??? i co ona ma do powiedzenia?
No właśnie. Ktoś potrafi podać tytuł jakiegoś przeboju wylansowanego przez tę "gwiazdę"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie oglądaj- kto Ci każe!!! wybór należy do Ciebie!!!
moherom też nikt nie każe słuchać Dody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co, jesteście totalnie dziwni!! podajecie się za ludzi lepszej kategorii!!! sami zobaczycie ile będzie ludzi na tym koncercie!!! a jeżeli komuś się nie podoba nie musi wcale tam iść, ale z doświadczenia powiem, że wszyscy ze zwykłej ludzkiej ciekawości tam pójdą. I to bez względu czy to będzie koncert dody czy też innej polskiej gwiazdy!!! czy to źle, że w tym mieście są ludzie, którzy chcą coś zrobić, promować miasto!!!??? lepiej nic nie robić, a i tak wszyscy będą narzekać, że nic się nie dzieje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Henio~ napisał:
No właśnie. Ktoś potrafi podać tytuł jakiegoś przeboju wylansowanego przez tę "gwiazdę"?
Dajmond Bicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...