Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragedia nad zamojskim zalewem. Utonęła 16-letnia dziewczyna

Utworzony przez ~olka.zmc~, 30 czerwca 2009 r. o 18:03 Powrót do artykułu
To nie wina tych kolezanek! Bardzo dobrze ze nie weszły! Jeśli nie potrafią pływać to też mogłby się utopic! Tam jest tak głęboko, że jeśli ktoś tam wejdzie a nie potrafi pływać, to przykro, ale już nie wyjdzie... A ratownicy powinni chyba pilnować całego zalewu a nie posadzą dupę w cieniu i siedzą! Za co im płacą? Powinni ciągle obserwować, pływać po całym zalewie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak nie wiesz co tam sie stało to nie pisz takich głupot! Było tam kilka osób, i zadna z nich nie potrafiłą pływać! w tamtym miejscu jest sam mół, kazdy kto by tam wszedł a nie potrafił pływać odrazu utopił by sie... Po co wiecej ofiar?! I zastanawiaj się czasami co piszesz!
KTO jej pozwolil wlezc do wody zatem? Gdzie byli inni? siedzieli na brzegu i co ? gapili sie!!! a potem darli jak tonela! cholera co za gowniarze nienormalni, jak 5 letnie dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosciu, zycia Karolinie nic nie zwróci! A Ty zamiast pisać takie rzeczy to powinienes pisać złowa otuchy, wspierać a nie jeszcze dobijać! Stało sie jak sie stało... Tego już sie nie da odwrócic! Dlatego proponuję abyś skonczył to pisanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to jest głupia sprawa bo nikt się nie topi w taki sposób żeby się zanurzyć i nagle nie wypłynąć. Skurcz gdyby ją złapał to na pewno by krzyczała. Gdyby słabła to przynajmniej 5 minut wcześniej czuła by skutki omdlenia i z pewnością by zaczeła muwić że się jej w głowie kręci, że się źle czuje. Po za tym jak coś jest na powieszchni a potem opada na dno to się tego tam szuka i wątpie żeby w naszym zalewie trudno było znaleść kogoś pod wodą po prostu nikomu się nie chciało dupy ruszyć wskoczyć do wody, pytać gdzie ostatni raz była i zanurkować na dno. nawet jak nic nie widać to da się to znaleść po omacku i z pewnością wypuszczała powietrze z płuc to powinniście widzieć pęchcerzyki powietrza. Niestety mamy taką znieczulice że ludzie wolą się patrzeć na tragedje. Moge się założyć że garstka ludzi skoczyła do wody by jej szukać, reszta stała i się przyglądała i pewnie znalazło się jeszcze paru deb***i co telefonami to nagrywało. Szkoda mi tej dziewczyny i jej rodzi bo wiem jak to jest gdy traci się bliską osobę . Co roku tam są topielce. Nic to jeszcze ludzi nie nauczyło i nie nauczy chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestancie robic z tego furrore i dowiadywac sie jak na imie nazwisko, szkola.. i jakas tam pier***ona nasza klasa i fotka... ludzie ONA NIEŻYJE!!! to nie jest ku*** temacik jakis pier***ony dnia... Była moją przyjaciółką i znałysmy sie od piaskowinicy.... mam dość że ku*** każdy szuka tylko temaciku do rozmowy... Kulinka... ;(;( WRÓĆ! PRZEPRASZAM ŻE BYŁAM TAK ZŁA NA CIEBIE ;(;(;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że jest to dobre miejsce do 'rozstrząsania' tego nieszczęścia, poniważ tutaj zawiniła śp. Karolina i ratownicy nie mówiąc już o gapiach. Może uda nam się przestrzec chociaż garstkę ludzi. Te boje są aby nas uchronić, a nie ograniczyć dostęp do zalewu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj pojde nad zalew i zobacze jak teraz ratownicy pracuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://nasza-klasa.pl/profile/11465235/gallery/album/2/42 ... prosze... ech... trzeba zyc ze swiadomoscia ze kazdy dzien moze byc naszym ostatnim ;| ;// japier***e...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknijcie sie w koncu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** JAK SIE NIE UMIE PLYWAC TO PO CHUJA SIE WCHODZI DO WODY ;// ZAJEBISTE PRZYJACIOLKI MIALA SKORO PUSCILY JA SAME DO WODY ;/// [*] CZY MUSI SIE STAC COS TAK OKROPNEGO ZEBY LUDZIE ZROZUMIELI ZE PO ALKOCHOLU NIE WCHODZI SIE DO WODY ?! ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skad wiesz ze coś piła/piły? Z pewnych zrodeł wiem ze alkomat wykazał 0.0.... A co do tego ze weszła do wody a nie umiała pływac... Duzo ludzi wchodzi do wody a nie umie pływac... Ta weszła, ale w nieodpowiednim miejscu... ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz macie zagadke :| Czy pila czy nie pila , czy umiala plywac czy nie umiala ;/ zal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem tym wszystkim wstrzasnieta ale uwazam ze nalezy zamknac ten temat! Juz wiadomo kim byla dziewczyna, albo byla wasza znajoma albo nie, a chyba o to wam chodzilo. stalo sie i takie gadanie nie wroci jej zycia i nic nie da. zle zrobila Karolina, jej przyjaciolki i napewno ratownicy ale po co o tym mowic. popelnili blad. zdarza sie. ale wasze gadanie tylko zalamuje te osoby! powinniscie wspierac je na duchu a nie zastanawiac sie nad takimi glupotami i zwalac wine raz na tego raz na tego. zastanowcie sie troche!! wyobrazcie sobie co czuje teraz jej rodzina i przyjaciele!! Spoczywaj w Pokoju Karolinko [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda mi tej dziewczyny naprawde ;( co za zycie;/ ;( [jak sie nie umie plywac to sie nie wchodzi do wody wiem cos na ten temat bo sie topilam rok temu w Zwierzyncu i gdyby nie kumpel to by mnie nie bylo ;( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak by nie pili by sie nie chowali po drugiej stronie zalewu ;/ ... po to na zalewie sa boje zeby bylo wiadomo w ktorym miejscu mozna plywac;/ po ch*** pchali sie az tam?! ;// ;[
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda mi tej dziewczyny naprawde ;( co za zycie;/ ;( [jak sie nie umie plywac to sie nie wchodzi do wody wiem cos na ten temat bo sie topilam rok temu w Zwierzyncu i gdyby nie kumpel to by mnie nie bylo ;( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Anita i ten co się podpisał Gość, macie niewyparzone ryje. Jak można tak bluzgać przy tym temacie. Lepiej pomodlilibyście się za jej duszę, a wy rzucacie mięchem jak z najgorszej meliny. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się nie bluzgajcie tu .! .. .tez znalam Kulinke i ją lubiłam .. nadal do mnie nie dociera to co sie stalo .. ale co poradzic ;/ ... Spoczywaj w pokoju kochana [*][*][*] ;(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jej nie znałam ale bardzo mi szkoda tej dziewczyny Dlaczego właśnie ona - taka młoda ... Tyle miała przed sobą Szczere kondolencje dla rodziny i przyjaciół. Trzymajcie się . [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...