Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Tarnawatce. Dwie osoby zginęły

Utworzony przez Niki Lauda, 27 lipca 2013 r. o 11:59 Powrót do artykułu
Mówi się, że w PL wypadki powodują w zdecydowanej większości młodzi kierowcy (dwudziestokilkuletni) - i tu mamy tego kolejny przykład. Młodzik w swoim szpanerskim, starym ale jednak BMW śmigał (jak PAN szos i autostrad)... i się wyśmigał zabijając niewinnwgo człowieka (równie młodego). Nie wiem co sie dzieje z ta młodzieżą, skąd w nich tyle agresji i pędu do prędkości. Lekceważące podejście do życia przejawia się w lekceważącym podejściu do porowadzenia samochodów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia :( współczuję rodzinom, ale szczerze mówiąć w okolicach Tomaszowa Lub kierowcy jeżdżą jak wariaci a drogi tutaj są wąskie i w takim stanie, że nawet auta szkoda żeby tak gnać. Młodzi ludzie powiinni się zastanowić czy opłaca się tak szybko jeździć. Może jakby było więcej policji na drodze i kilku dostało by po 500zł mandatu to reszta by się zastanowiła. W dużych miastach potrafią nastawiać fotoradarów i stać gdzie popadnie a jakby sobie staneli na prostej drodze na wiosce to więcej by natrzepali niż w mieście. Ale można sobie gadać a i tak ludzie robią swoje, tylko niech się sami wybijają na tych drogach a nie przy okazji jeszcze niczemu winni ludzie giną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Bogu, iż zginęło tylko 2 osoby.   Widać co zostało z samochodów.
dzięki bogu, zastanów się zanim cos napiszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten, co spowodował wypadek nie miał prawa jazdy..., więc o czym mowa. Jakie umiejętności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durny człowiekkk z BMW !!! na doddatek bez prawkaaa .. Wojtek jeździ wolno nie jeździł jak wariat. Więc troche szacunku dla zmarłej osoby : (((((((  Wojtek ;((((( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta 19-sto latka również nie żyje.... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak z jedną wszystko w porządku a druga jest w śpiączce i nie wiadomo co bedzie jak ja wybudzą i jak sie dowie że jej narzeczony nie żyje :( oby tylko było dobrze wszystko juz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
19-latka z BMW żyje kto wam takich głupot naopowiadał to nie wiem .Dziewczyna jest połamana i ma poważny uraz głowy ale ŻYJE !!!!!!!!!!nie wiesz to nie pisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w takich tragicznych wypadkach z reguły egzaminatorzy nie mają żadnej winy Proglemem jest beztresowe wychowanie dziśiejszej młodzieży której się na wszystko pozwala i często niewierzy się w opowieści znajomych że on czy ona zrobiła to czy to my z reguły odpowiadamy moje dzieci to niemożliwe aż do momentu tragedji zresztą dzisiaj jeżdzą i uczestnicząw wypadkach ci co niemają prawa jazdy a dostemp do samochodu czy motoru bez problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta 19-sto latka również nie żyje.... [*]
Jak możesz tak pisać skoro nie wiesz ty chamie jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy my mówimy o tej samej dziewczynie z BMW , bo ja o niej mówie , nie wiem nic na temat dziewczyn z Audi ale ta z BMW  napewno ma się dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...