Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Traktorzysta był tak pijany, że nie dał rady dmuchnąć w alkomat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 sierpnia 2016 o 12:27 Powrót do artykułu
Jak blokują drogi w nudów w zimie to jakoś nikt nie każe im dmuchać. Ja kiedyś stałem w korku na takiej blokadzie i przysiągłem sobie że w sezonie żniw będę dzwonił na policję z każdą drobnostką jak brak światła w przyczepie czy pasażer na błotniku czy na przyczepie. Oko za oko ząb za ząb.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rolnik roku!
0
Dmuchać nie potrafił, a jechać bez problemu. ;) wcześniejsze dożynki. Dobrze, że obyło się bez ofiar!
0
Rolnik blokuje drogi z nudów he he ale mózg nie do wiary że tacy ludzie jeszcze są na tym świecie. Nie masz najmniejszego pojęcia o pracy w rolnictwie a wypowiadasz się jak mg inż.
0
Ej za co to oko za oko jaką krzywdę ci robią Polscy rolnicy i Polskie rolnictwo.
0
Ot i sensacja trzech pijanych rolników. A ilu pijanych złapano poza rolnictwem.
0
Przeciez polowa rolnikow tak jezdzi tylko dopoki nic sie nie stanie nikt o tym nie mowi .... gdyby policja postala troche wiecej na wiejskich drogach to moze by wiedziala.... a moze wie ale sasiada kolegi z klasy itd przymknac nie wypada...
0
DZIWNE, ŻE DEBIL POLICJANT NIE WIDZI, ŻE Z KOMBAJNU NIE JEST ZDEMONTOWANY HEDER - CZY KONIECZNY JEST FILM I W JAKI SPOSÓB ZOSTANIE UKARANY DEBIL POLICJANT, KTÓRY NIE REAGOWAŁ NA WYKROCZENIA. OSTATNIO MIAŁEM ZDARZENIE DROGOWE - OBOK POLICJANTA PRZEJECHAŁO KILKU ROWERZYSTÓW PO CHODNIKU OBOK JEST ŚCIEŻKA ROWEROWA - CZY UWAŻACIE, ŻE NIEDOROZWÓJ W BIAŁEJ CZAPCE ZAREAGOWAŁ - ON ZAŁATWIAŁ PRYWATNE SMS-Y - CZY W LUBELSKIEJ POLICJI PRACUJE KTOŚ MĄDRY ....... ?
0
Nazywasz kogoś debilem tylko dlatego, że możesz się podpisać jako GOŚĆ ??? Czy w ten sposób będziesz bardziej dowartościowany? hipokryzją jest najazd na policjanta gdy czegoś nie zrobił, bo jakby wtedy zajął się rowerzystami to byłoby 1000 komentarzy o tym, jak policja karze mandatami biednych rowerzystów, którzy nikomu nie zagrozili. LECZ SIĘ !!
0
ŁATWO JEST KOGOŚ OSĄDZIĆ ROLNIKA ZDAŻYŁO IM SIĘ AFERA NA 100 FAJERK
0
dobrze, że nikomu się nic nie stało, mało to wypadków z udziałem traktorzystów, chyba ie ma tygodnia żeby jakiegoś nie wyciągali z rowu, albo żeby kogoś coś nie przygniotło, jak można być tak nieodpowiedzialnym nie mam pojęcia, zastanawiam się czy rodzina tego gościa widziała w jakim on jest stanie, znajony mi opowiadał ostatnio że przyjechali do niego goście i tam mocniej popili, oczywiście jednemu się właczył tryb nieśmiertelnosci i postanowił wracać autem, prawie do bójki doszło, dobrze, że mój kumpel miał alkohita w domu, od razu zmierzyli temu gościowi poziom i jakoś go to uspokoiło jak mu wyszły prawie 2 promile, jeszcze potem dziękował że go nie puścił w takim stanie.
0
Ludzie bez wyobraźni. Wypadki na drogach, wypadki na gospodarstwie, często giną dzieci, a oni i tak wsiadają pijani za kierownicę :/ Pominę już fakt, że można stracić prawo jazdy, płacić mandaty, grzywny, ja zawsze dmucham w alkohita zanim wsiądę za kierownicę, a dzień wcześniej cokolwiek wypiłem. Wolę mieć pewność, nawet jeśli dobrze się czuję.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: