Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uciekinier w kaftanie bezpieczeństwa. Przechodzień pomógł policjantom

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 maja 2016 r. o 17:54 Powrót do artykułu
To już tak słabo z kondycją polucjantów, że gościa w kaftanie nie są w stanie dogonić? WoW! Przypominam, że niedawno w Janowie Podlaskim uciekł gość skuty kajdankami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto do czego doprowadziły nas solidaruchy z lat 80, że już po ulicy będziemy chodzić w kaftanie, ostatnio po ustawie o kształtowaniu ustroju rolnego nie wiem czy i ja nie założę kaftana bo wypada mi mieszkać pod mostem bo nie mogę sprzedać swoich kilkunastu arów ani wybudować domu , bo bank nie chce dać kredytu, bo jestem baorem w tym pieprzonym kraju mając 1 ha ziemi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się ma sto kilo żywej wagi to jak dogonic młodzika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak daleko dobiegł z wiejskiej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...