Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Klasa policyjna - to pic na wodę, fotomontaż! ;D Policjantem zostaje się z powołania,a nie z tego że to jest "modne"... ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy ze kogos pobija lub wogle zostana karani to juz mozna sie poznegnac z ta szkołą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Klasa policyjna - to pic na wodę, fotomontaż! ;D Policjantem zostaje się z powołania,a nie z tego że to jest "modne"... ;D
taka klasa nie daje żadnych plusów przy przyjęciu do policji czy straży granicznej. To robienie sobie kasy a dzieciom wody z mózgu. I jeszcze policjant zamiast zając sie praca robi za naukowca. Ludzie opamiętajcie sie. Żeby zostać funkcjonariuszem , trzeba przejść specjalistyczna komisje laekarska, testy psychologiczne, badania na wariografie i zdać wf, a także rozmowe . A potem jak macie garba to was może przyjmą o ile macie ukończone wyższe studia. Za to czesne co wydacie w szkole to moglibyście sobie cos kupić, żal mi was i tych co was robia w konia.Pozdrawiam, tylko 32 lata w mundurze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe to CSM to jeden wielki bajer, który robi z uczniów niby wojskowych, policjantów itp. Tak naprawdę jest to wyciąganie kasy od "biednych" rodziców, którzy uwierzyli w BREDNIE opowiadane przez prowadzących tą szkołę. Proszę ich zapytać o porozumienia miedzy poszczególnymi resortami, o ich treść itp To że młodzież i to tylko część klasy pójdzie na strzelnicę, zobaczy Komendę Policji, pojedzie na przejście graniczne do Dorohuska i wiele innych "śmiesznych przedsięwzięć" - NAPEWNO nie uczyni z nich żołnierzy, strażków itp. Dlaczego nie mówią o tym, ze kadry własnej maja około 10 % a reszta to nauczyciele z innych szkół którzy "wpadają i wypadają" -plan zmienia się średnio co miesiąc, nie mówiąc o tym że nauczyciel danego przedmiotu w trakcie roku szkolnego też potrafi się zmienić parokrotnie ale to "patrz wyżej" I TU MAMY DO CZYNIENIA ZE SZKOŁĄ " ELITARNĄ" ? czy ze ZWYKŁYM BADZIEWIEM ŻERUJĄCYM NA GÓRNOLOTNYCH HASŁACH I OBIETNICACH LUDZIE OMIJAJCIE TĄ SZKOŁĘ SZEROKIM ŁUKIM P.S. W razie potrzeby odp. na nurtujące pytania Trzeźwo myślący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ta szkoła gwarantuje pracę tak jak jest mówione na spotkaniach organizacyjnych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
czy ta szkoła gwarantuje pracę tak jak jest mówione na spotkaniach organizacyjnych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK gwarantuje- ale co najwyżej przy sprzątaniu ulicy. Bądźmy poważni- żadna szkoła ponadgimnazjalna w Polsce nie zapewnia pracy. CSM w Zamościu -zapewnia wyciąganie kasy z kieszeni naiwnych rodziców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta szkoła nam nic nie da ? To jest normalne LICEUM w którym na każdym profilu są dodatkowe , specjalnie szkolące zajęcia ! Jak ktoś chce się starać np. do wojska - po skończeniu takiego LO CSM ma dużo większą wiedzę i umiejętności niż ktoś po zwykłym LO czy technikum... Dajcie spokój jak nie wiecie OCB. A pracy nie macie załatwionej po żadnej szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
Ta szkoła nam nic nie da ? To jest normalne LICEUM w którym na każdym profilu są dodatkowe , specjalnie szkolące zajęcia ! Jak ktoś chce się starać np. do wojska - po skończeniu takiego LO CSM ma dużo większą wiedzę i umiejętności niż ktoś po zwykłym LO czy technikum... Dajcie spokój jak nie wiecie OCB. A pracy nie macie załatwionej po żadnej szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta całkiem na poważnie: WIĘCEJ WAM DA WYSOKI PAS W KARATE NIŻ UKOŃCZENIE TEJ SZKOŁY. Jednak chętnie będą widzieli w czarnym mundurku do stania w markecie (tylko wcześniej trzeba skoczyć kurs ochroniarski, bo szkoła tego nie daje). Prawie jak ochrona prezydenta ze słuchaweczką w uchu. Na pociechę zarobki w W-wie całkiem znośne, wystarczy na własne utrzymanie. Dobrze żeby małżonek skończył prawdziwą szkołę i dobrze zarabiał. ---- Nie porównuj liceum profilowanego z technikum. Po technikum zdajesz egzamin zawodowy - zyskujesz kwalifikacje do wykonywania zawodu w UE . Licea tego nie dają, tylko matura o ile ją zdasz skoro zamiast się uczyć biegasz na jakieś niepotrzebne zajęcia (przerost formy nad treścią). Państwo za rok likwiduje licea profilowane jako porażkę szkolnictwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol... Każdy idzie gdzie mu pasuje. A Ty cwaniaku tak nie kozacz bo ciekawe co sam skończysz i jaki zawód osiągniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krystian napisał:
lol... Każdy idzie gdzie mu pasuje. A Ty cwaniaku tak nie kozacz bo ciekawe co sam skończysz i jaki zawód osiągniesz.
Masz rację każdy wybiera co lubi- tylko niech nie twierdzi że po csm będzie miał cokolwiek i jakiekolwiek preferencje przy przyjęci do służby. Najlepiej to jeśli ktoś chce kiedyś służyć w mundurze - to moja rada nie mówcie że kończyliście CSM- bo was wyśmieją i wasze szanse na przyjęcie będą równe 0 ( jedno wielkie ZERO). Dyrekcji zależy na kasie i na kasie i tylko na kasie a reszta to wielka Ściema i popelina. Pozdrawiam :naiwnych "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
Ta szkoła nam nic nie da ? To jest normalne LICEUM w którym na każdym profilu są dodatkowe , specjalnie szkolące zajęcia ! Jak ktoś chce się starać np. do wojska - po skończeniu takiego LO CSM ma dużo większą wiedzę i umiejętności niż ktoś po zwykłym LO czy technikum... Dajcie spokój jak nie wiecie OCB. A pracy nie macie załatwionej po żadnej szkole.
Mistrzu jak Was widzę na mieście to jestEM "w zupełności " przekonany o waszej wiedzy i umiejętnościa- ta wasza szkoła to wielkie dziadostwo i sami prezentujecie mierny poziom. Wystarczyło popatrzeć na wasz przemarsz na Rynku Wielkim podczas uroczystości- obraza munduru i pewnych formacji. Jeśli nie ma się pojęcia o czymś to siedzi się w domu a nie robi WIELKĄ CHAŁĘ. WOJSKOWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o lol. może po prostu nie stać was na tą szkołę albo się nie dostaliście do niej i tak piszecie?? co was to obchodzi gdzie kto idzie czy coś. każdy ma swój wybór i swój rozum. jeśli niektórzy wolą iść do jakiś pieprzonych zawodówek gdzie i tak pracy po tym nie mogą znaleźć to cóż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w przyszłości chciał bym zostać policjantem bo czuje że mam "powołanie", matka wysłała mnie do tej szkoły bo myślała że mnie lepiej przygotują. Wcześniej dostałem się do II L.O. w Zamościu. Na profil dziennikarski, czy gdybym wrócił do liceum i je ukończył z dobrymi wynikami z matury, dostał bym się szybciej niż ci z "mundurówki". Proszę pomóźcie! Z góry dzięki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam przeczytalam nieco wypowiedzi na forum o szkole i chcialabym dodac swoj glos mlodzi ludzie - liceum o ktorym mowa to zwykly budynek ktory moglby nazywac sie szara masa !! to iz ma w nazwie gornolotne wyrazy Centrum Szkol Mundurowych hehehe to smiech na sali skad wiem ?? otoz z dwoch zrodel po pierwsze wiekszosc dzieci mojej sasiadki uczeszcza do owej jakze elitarnej szkoly sasiadka jest glupia jak sie patrzy - skonczyla 5 klas i krowy doila cale zycie, miala corki ktore skonczyly po 10 klas bo w wieku 16 lat porodzily dzieci i teraz te wlasnie dzieci chodza do tegoz liceum !!! Dzieci te niewiele odstaja od rodzicow - sa glupie, nie czytaja, ogladaja tylko glupie seriale, sa pyskate, wredne ale... maja kase ( bo tatusiowie zapie... za granica ) i wpadaja do babci i sie chwala ze sa w szkole wojskowj heheh a ja sie smieje bo moja ciotka tam < wyklada > heheh czasami zdarza sie jej na kacu isc do szkoly - bo do tych tumanow - jak mowi - nie musi sie przygotowywac bo lykna wszystko kiedy ja pytam czemu tam uczy- bo jest madra i zatrudniona w innym liceum w zamosciu - odpowiada ze skoro bogaci prostacy chca zeby ich prostackie dzieci wierzyly ze sa kims lepszym to czemu ona ma nie skorzystac a jak ktos nie zalicza to przychodzi mamusia zaplakana z kopertą w dloni i juz nasz mundurowy zaliczyl !! ta szkola to obraza dla munduru i nie powinna sie tak nazywac a jej abiturienci w zadnej inne szkole nie daliby rady i Boze bron nas od wojskowych i policjantow z tej szkoly jak nie daj Boze ktorys bedzie mial na tyle kasy i takie plecy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
greta ty ku***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CMS - zwykła kpina ze szkoły... Każdego przyjmują ponieważ każdy nowy kandydat to nowe pieniądze... Szkoła ta ne powinna być ,,LICEUM'' tylko jakimś technikum... Liceum kształtuje ludzi a w tym przypadku CSM otumania ich jeszcze bardziej... Daje naiwnym dzieciom pogląd na przyszłość w mundurze a potem muszą zaiwaniać w macdonaldzie na kasie lub sprzątając kible w kfc. Dziękuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CSM moim zdaniem jest fajną szkołą wiem bo jestem absolwentką tej szkoły ! Każdy z nas dobrze wiedział że to jest tylko zwykłe LO i raczej nie robili nam wody z mózgu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha dobre wypowiedź greta ale ale racji to w ogóle nie masz. Raczej ,,prostak" pasuje mi do Twojej osoby .. nic nie wiesz a się wypowiadzasz.. koperty dla nauczycieli ? ha proszę Cie skąd Ty takie durnoty bierzesz? Z Twojej wypowiedzi wnioskuję że CSM to za wysoki poziom jak dla Cb .. a i hym to że CSM jest prywatną szkółą to nie znaczy żę są w niej sami bogacze tak jak w różnych szkołach są różni ludzi.. więc jak możesz to nie obrażaj CSM ani ludzi co tam się uczą.. Tylę w tym temacie dziękuję do widzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...