Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zasądzić sukinsynom po 5 tys. zł odszkodowania , a jak nie mają kasy, zamienić na areszt. Z takimi bydlakami nie ma co się szczypać. Napleniło się tego bezmózgowia , które nie wiadomo , po co żyje. Dowalić chwastom i to zdrowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arietta napisał:
Zasądzić sukinsynom po 5 tys. zł odszkodowania , a jak nie mają kasy, zamienić na areszt. Z takimi bydlakami nie ma co się szczypać. Napleniło się tego bezmózgowia , które nie wiadomo , po co żyje. Dowalić chwastom i to zdrowo.
Dlaczego areszt, dlaczego ja mam płacić za deb***i. Niech kopią rowy melioracyjne i nasypują wały !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zważyć kuce i po tyle pustaków zarzucić na plery tych sku***synów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamojska uwielbiana przez wszystkich mundurówka niedługo kucyki będzie wsadzac za kratki a w miescie ludzie spacerowac beda do godz 18 bo pózniej juz niebezpiecznie. w tej sytuacji bardziej wierzyłbym tym biednym kucykom które sa karmione raz w tygodniu niz właścicielowi i panom mundurowym.a kto pozwolil wlascicielowi trzymac kucyki w srodku osiedla, niedlugo bizony bedzie hodowal na mięso.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYSŁAĆ ICH DO MNIE,WAŻĘ 120 KG I Z CHĘCIĄ MOGĘ PRZEZ JEDNĄ NOC ICH UJEŻDŻAĆ BEZ OSTÓG I SZPICRUTY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ciągu dnia te Kuce chodzą sobie po ulicy ... Parodia !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szacunek dla kucy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...