Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co z informacjami które podawałem do Policji lubelskiej i do Komendy Głównej że pod Nową, na Ruskiej, na Krańcowej, Pocztowej itd. dziennie kilkset kartonów fajek sprzedają włącznie?!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
A co z informacjami które podawałem do Policji lubelskiej i do Komendy Głównej że pod Nową, na Ruskiej, na Krańcowej, Pocztowej itd. dziennie kilkset kartonów fajek sprzedają włącznie?!
Niestety lubelska Straż Miejska i Policja od dawna uwazani są za nierobów którzy na każdym kroku wlepiają mandaty ale tylko za takie przewinienia które są najlepiej doceniane przez prełożonych! Zatrzymując tych handlaży mają papierkowej roboty na 2-4 godziny a na wlepienie mandatu lub skierowanie wniosku do sądu poświęcają max. 30 minut!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: