Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo. Panie Komendancie nagroda się należy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
:) co wieczór przed spaniem ogladają sobie listę osób poszukiwanych - a tak serio dobra robota pani policjant
0
gazeta prawna ----------------------------------------------- Tak państwo wynagradza swoich pracowników: Udział wynagrodzeń w PKB jest jednym z najniższych w historii -------------------------------------------------------------------  jest jeszcze młoda i nie zdaje sobie sprawy, że rząd ludzi uczciwych traktuje w naszym kraju jak śmieci, ja napewno teraz nic bym nie zrobiła dla kraju w zwiazku z tym, ze śp. rodzice walczyli o kraj a ja za to teraz pobieram jałmużne po 40 latach pracy a nie godne pieniądze, gdzie za leżenie, rozmnażanie sie młodzi zdrowi jak byk rodzice więcej dostają za darmo jak ja za 40 letnią pracę. Czy warto było rodzicom walczyć o kraj, po co oni ryzykowali własnym życiem, gdzie ojciec broniąc kraj gonił niemciów aż do berlina, dostający tylko tzw. zbowidowskie (parę gorszy) no i dostał stopień wojskowy, bez pieniędzy.
0
Widocznie jako dziecko rozwiązywała dużo zagadek typu, znajdź 10 szczegółów różniących dwa obrazki.
0
dać jej złoty medal i uścisk dłoni ministra odbity w betonie
0
undefined napisał:
dać jej złoty medal i uścisk dłoni ministra odbity w betonie
 masz rację, a tym co leżą w domu i się rozmnażają zwiększyć do 1000+
0
Jednak to prawda: gdzie diabeł nie możne to babę pośle. I jak widać to się sprawdziło.
0
Ładna dziewczyna, szkoda, że mężatka.
0
undefined napisał:
Ładna dziewczyna, szkoda, że mężatka.
 takich ci mamy w naszym kraju wbrud
0
najgorzej że tym zdjęciem też została rozpoznana
0
I przyjdzie kiedyś następny płaszczak i zabierze jej emeryturę...
0
undefined napisał:
I przyjdzie kiedyś następny płaszczak i zabierze jej emeryturę...
i tak będzie, z tym,  że policjanci i tak za wcześnie przechodzą na emeryturę, bo ja też chciałabym pracować ok. 20 lat a nie dybać 40-45 lat
0
Niech jej bozia w niepelnosprytnych dzieciach za to wynagrodzi
0
Niech jej bozia w niepelnosprytnych dzieciach za to wynagrodzi
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: