Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ulica Moniuszki w Biłgoraju. Dziura na dziurze (wideo)

Utworzony przez mieszkaniec, 7 kwietnia 2013 o 15:11 Powrót do artykułu
nie widzieliscie ul. Romanowskiego w Lublinie ta ulica jest mistrzem świata w kategorii ilości dziur ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
współczuję mieszkańcom, aaaale widać że to jakaś boczna droga, może warto używać alternatywnych? widać że ulica jest w bardzo złym stanie, nie warto łatać tylu dziur, może miasto zbiera kasę na remont całej ulicy? i jeszcze na końcu: "Ja osobiście w środę 3 kwietnia urwałem sprężynę zawieszenia w swojej hondzie." sprężyny nie da się urwać co najwyżej może ona pęknąć
0
mają to za karę że wychowali hujokota
0
Tak dla wyjaśnienia-droga łącząca Biłgoraj z Gromadą jest drogą powiatową. W przypadku wypadków był tędy zorganizwany objazd dla drogi wojewódzkiej 835 Warto to zobaczyć, człowiek się już nie wkurza tyko śmieje;) A cały Biłgoraj to obecnie dziura nadziurze, nie ważne czy wojewódzka, powiatowa czy gminna. Nieliczne tylko nie posiadają wcale dziur.
0
Gdyby nie nowy gmach starostwa /ok.10 mln.bez kredytu/ to powiat biłgorajski juz by zaorali.Ten filmik to pestka serowa- mówią że na drogi grosza co roku mniej.Dobrze że wyniosłem się z tego powiatu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: