Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
36 latek pewnie się bał, że bocian oddziobie mu wężyka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto chętny na agroturystykę w barbarzyńskim średniowieczu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komuny na Wielkanoc kupiłem na targu na Wileńskiej indyka - okazało się, że to bocian był...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i powinni iść posiedzieć oboje dranie przebrzydłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsadzić starą. Jest szansa, że tam zdechnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jej i jemu bym kijem nawpieprzala wiesniaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ścierwo stara do piachu a ten niedojeb do paki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop żywemu nie przepuści! Chłop żywemu nie przepuści! Jak się żywe napatoczy, Nie pożyje se a juści!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiejskie debile....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To takie katolickie a szczegolnie tam w mateczniku pisu ,smiech mnie ogarnia ,ta baba to jakas wariatka a ten chlop to sie ze swina pozamienial na rozum .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiejskie prymitywy ,dla tej 70-cio latki 3 lata to dożywocie he he he............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborcy PiS w akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jeszcze panią bocianicę przed sąd postawmy za wyrzucenie młodego z gniazda
 też tak uważam, jak się kuźwa dzieckiem opiekowała, ze wypadło, pozbawić ją władzy rodzicielskiej nad pozostałymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na wsi. "Sąsiedzi" to same chłopy. Dla nich zwierzęta (psy, konie, krowy) to nie są bracia mniejsi, traktują je gorzej niż przedmioty, bo ze złośliwym okrucieństwem. Wobec innych ludzi kierują się głównie zawiścią. Co się dziwić, inteligencja i szlachta zostały wytrzebione przez zaborców, zsyłki na Sybir, Hitlera i Stalina. Przeżyli głównie potomkowie chłopów. Polska to dziki kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy się zajmijcie wydatkami państwa na co idą publiczne pieniądze a nie chorym bocianem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja bym proponował zeby tom babe z tym dziadem wziąć i zabić bo to sią nie ludzie to są degeneraci i smieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja bym proponował zeby tom babe z tym dziadem wziąć i zabić bo to sią nie ludzie to są degeneraci i smieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na pewno nie był elektorat PIS,ludzi wrażliwych na ekologię,wykształconychi i tolerancyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż tak bywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy się zajmijcie wydatkami samorządów województwa i miasta Lublina na co idą publiczne pieniądze a nie chorym bocianem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...