Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uratowało się 199 km torów w woj. lubelskim

Utworzony przez S Y L W E S T E R, 18 kwietnia 2013 o 14:56 Powrót do artykułu
---------------------------------ATAK WROGÓW POLSKI NA MAJĄTEK NARODOWY !-------------Ten bulwersujący "temat złodziejstwa" musi wyczulić ugrupowanie patriotyczne " PRAWO I SPRAWIE DLIWOŚĆ " (!). Główny Zarząd "PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ" musi powołać CENTRALNY URZĄD OBRONY MAJĄTKU NARODOWEGO oraz REGIONALNE URZĘDY OBRONY MAJĄTKU NARODOWEGO . Obecnie Wrogowie Polski reżim "PLATFORMY OSZUSTÓW" (PO) zgodnie ze swoim "programem" pozbawienia Polski Majątku Narodowego ! zaczynając od Regionów NISZCZY WSZYSTKIE INWE STYCJE KTÓRE PRZYNOSZĄ KORZYŚĆ PAŃSTWU I POLSKIEMU BIZNESOWI !!!. S T O P !. REGIONALNE URZĘDY OBRONY MAJĄTKU NARODOWEGO (PIS) będą przyjmować wszystkie SKARGI POLAKÓW I BIZNESU POLSKIEGO I WRAZ Z PROKURATURĄ I "CBA" BĘDĄ ZASKARŻAĆ W SĄDZIE KONTROWERSYJNE DECYZJE RZĄDU POLSKIEGO !!! . Jest to działanie ZGODNE Z KONSTYTUCJĄ RP CZYLI ZGODNE Z INTERESEM NARODOWYM !. Oczywiście , zaraz odezwą się głosy , że sądownictwo jest pod kontrolą reżimu "PLATFORMY OSZUSTÓW" , to jest PRAWDA ale jeżeli antypolskie decyzje rządu wejdą na Wokandy polskich Sądów to jest szansa ODWOŁAWCZA DO TRYBUNAŁU STANU RP oraz na PEŁNOPRAWNE DEMONSTRACJE ULICZNE ! . Pamiętając, że obecnie reżim "PO" wprowadza do Sejmu --zarządzenia użycia przeciwko DEMONSTRANTOM wojska i prawo strzelania do DEMONSTRANTÓW (sic?). Sowieccy agenci "WSI" rządzą Polską !!!. Najlepszym przykładem jest województwo lubelskie w którym URATOWANO 199 KILOMETRÓW TORÓW KOLEJOWYCH KTÓRE PRZYNOSZĄ ZYSKI PAŃSTWU I POLSKIEMU BIZNESOWI ! . Zachodzi py tanie PRZED KIM URATOWANO ? , KTO WYSTĘPUJE PRZECIWKO INTERESOWI NARODOWEMU ?. Żyjemy w niepodległym i suwerennym Państwie , OJCZYŻNIE POLAKÓW i dlatego OBOWIĄZ KIEM NASZYM , ZGODNIE Z KONSTYTUCJĄ RP JEST OBRONA INTERESU NARODOWEGO !. W Regionach Polski władze przejął reżim "PLATFORMY OSZUSTÓW" (PO) który realizuje "Prog ram" WYNISZCZENIA POLSKIEJ GOSPODARKI NARODOWEJ (!). Szanowny Panie dr. Jarosławie Kaczyński , decyzje o powstaniu takiego URZĘDU NALEŻY PODJĄĆ JUŻ TERAZ , NAWET NIE CZEKAJĄC NA... WIECZÓR !. Wszyscy Polscy Patrioci powinni nosić w klapach garniturów mi niaturkę FLAGI POLSKIEJ WALCZĄCEJ !. Szczęść Boże Narodowi Polskiemu !. Amen .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest skandal z tą likwidacją, narodzie obudź się!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tylko jeszcze pora przywrócić pociągi pasażerskie, najlepiej jak w latach 90. gdy np. z Hrubieszowa można było dojechać do Warszawy, Krakowa, Wrocławia. Sam pamiętam podróże do Warszawy pociągiem albo oczekiwanie na hrubieszowskim dworcu na przyjazd cioci z Wrocławia. A teraz...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
xxxx napisał:
Tylko jeszcze pora przywrócić pociągi pasażerskie, najlepiej jak w latach 90. gdy np. z Hrubieszowa można było dojechać do Warszawy, Krakowa, Wrocławia. Sam pamiętam podróże do Warszawy pociągiem albo oczekiwanie na hrubieszowskim dworcu na przyjazd cioci z Wrocławia. A teraz...
Wystarczyło by wyremontować linię Zamość -Hrubieszów, podnieśc prędkość szlakową do 120km/h i dać szynobus z Lublina do Hrubieszowa oraz przystanek kolejowy przy Centrum Zamościa. I to już było by super -sporo ludzi przesiadło by się na pociąg.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: