Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ustrzelił najwięcej lisów w Polsce

Utworzony przez abc, 24 maja 2010 r. o 19:50 Powrót do artykułu
pff.. też mi wyczyn siebie i innych myśliwych by odstrzelił to by dopiero było coś!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech swoją starą odstrzeli lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafix i abc jeśli nie macie pojęcia jakie szkody wśród innych zwierząt robią, lisy to nie piszcie głupot albo sami łapcie te lisy i hodujcie je sobie w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH PAN SPRÓBUJE NA MIAUCZĄCEGO KOTA. TEŻ DOBRE WYNIKI TYLKO KOT MOŻE NIE PRZEŻYĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb*** i MORDERCA. CIEKAWE KIEDY JEGO ODSTRZELĄ. MAM NADZIEJĘ ŻE SZYBKO, MOŻE JUŻ W NASTĘPNYM SEZONIE TRAFI SIĘ KTOŚ KTO ODSTRZELI NAJWIĘCEJ TAKICH deb***I JAK ON. SKORO WSZYSTKIM KRYMINALISTOM ZASŁANIACIE OCZY CZEMU NIE ZASŁONICIE JEMU?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałam, że zabijanie zwierząt nie z powodu głodu, ale dla pasji, to powód to hołdu w gazecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulację, piękny wynik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozazdrościć, pięknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
deb*** i MORDERCA. CIEKAWE KIEDY JEGO ODSTRZELĄ. MAM NADZIEJĘ ŻE SZYBKO, MOŻE JUŻ W NASTĘPNYM SEZONIE TRAFI SIĘ KTOŚ KTO ODSTRZELI NAJWIĘCEJ TAKICH deb***I JAK ON. SKORO WSZYSTKIM KRYMINALISTOM ZASŁANIACIE OCZY CZEMU NIE ZASŁONICIE JEMU?
Normalnie nienormalny jestes! Moze z okienka w bloku lisow nie widac, ale wyjdz kilometr za rogatki, to w bialy dzien go zobaczysz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochwała barbarzyństwa? Niektórzy ludzie więcej szkód niż lisy wyrządzają, też odstrzelić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi jak najbardziej odstrzelić.Zwierząt szkoda.Czym tu się w ogóle chwalić????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw doprowadzono do wyniszczenia drobnej zwierzyny i ptactwa po przez masowe szczepienie lisów , teraz morduje sie lisy bo zjadają drobną zwierzyne -PARANOJA- CZŁOWIEK ZACHWIAŁ ROWNOWAGĄ W PRZYRODZIE CHCAC JA NAPRAWIAĆ - ZEPSÓŁ JĄ TOTALNIE , laurka za zamordowanie setki lisów - my pewnie mamy coś z głową?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha- no to ludzi tez sie powinno zacząć odstrzeliwać - w końcu mnożymy sie na potęgę i robimy wiele szkód....czyli co- zaczynamy od chin, indii, afryki tak? niech sobie te lisy żyją - takie samo mają prawo jak my do tego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tia... rambo osiem w telewizji patrzcie moi mili .Tak se myślę mam natchnienie ,czy ten super dzielny myśliwy zabijający dla zabawy ,raczej nie za duże ,bezbronne lisy ,prawdziwy maczo znajdzie w sobie tle odwagi i wyjdzie wieczorem w miasto powalczyć bez sprzętu z kimś kto chodzi w jego wadze ? Eee tam to takie niemęskie ,jeszcze ten niedobry ktoś mu odda i bedzię mu krew leciała ... Co innego strzelanie z ambony do lisa tu wiadomo trzeba PRAWDZIWEGO TWARDZIELA nie jakieś tam popierdułki ... Dojrzały facet a dumny z siebie że zabija dla zabawy bezbronne zwierzęta które na widok człowieka uciekają ... Naprawdę możesz być z siebie dumny .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kazimierzu - gratulacje i oby tak dalej - dużo zdrowia życzę i trzymam kciuki - w weekend piję za Pana zdrowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabicie ponad stu zwierzaków to powód do dumy? Niesmaczne :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnikiem jedyny w kole łowieckim, który nie chleje. Dlatego ma wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie , "gratuluję i oby tak dalej" - pochwała zabijania , obrzydliwe i nieludzkie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam nadzieje, ze ktos ustrzeli tego wasatego chujka,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...