Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga na internetowych oszustów na aukcjach

Utworzony przez maxi, 22 marca 2009 r. o 17:16 Powrót do artykułu
Ja byłem w podobnej sytuacji. Zamiast markowych perfum kupiłem ledwo pachnący spirytus. Na szczęście wszystko jest na dobrej drodze do odzyskania pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba większość osób często kupujących na aukcjach w internecie natknęło się na podobne problemu. U mnie akurat też było podobnie (markowy krem). Sprzedająca 3 razy wysłała mi niepoprawny numer konta... co mnie zaniepokoiło. W końcu wysłała prawidłowy (o odpowiedniej ilości cyfr), ale towaru nie otrzymałem po przelaniu kasy.... Postraszyłem więc nieodpowiadającą na moje e-maile POLICJĄ. Od razu odpisała, a kasa znalazła się na moim koncie. Sprawę zgłosiłem administratorowi aukcji. Okazało się, że mieli ze sprzedającą inne problemy. usunięto ją z grona zarejestrowanych użytkowników. RADA? - czytajcie komentarze na aukcjach, opinie innych kupujących, oraz proście o fotki realne towaru na e-mail. Następnie sprawdźcie adres z którego wysłano te e-maile z tym, który widnieje w danych sprzedającego. Jak jest inny, to coś tu zaczyna śmierdzieć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...