Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

uwaga na tandetne lampki z Chin

Utworzony przez poszkodowany klient, 23 grudnia 2011 o 12:20
Uzytkownik allegro jaro666_2006 - firma Net Ekspert Patrycja Kasperek Aukcje uzytkownika: allegro zamowione lampki w opisie maja gruby kabel, zebezpieczenie przed wilgocią IP44 - na zewnatrz, a dostarczone zostały badziewne, o strasznie cienkim kablu - jak włos, inne niz na aukcji. Przyszly IP20 - do stosowania wewnatrz. Lampki sa strasznie słabo wykonane, kabelek cienki jak wlos, urywa sie, czesc diod od razu nie dziala. Diody mocowane na koszulke termokurczliwa - niektore przebijaja kabel i groza porazeniem pradem. Oczywiscie nie ma mozliwosci reklamacji, na maile nie odpowiada, telefon wylaczony. Zero kontaktu. Jednego kompletu brak i brak zwrotu pieniedzy. Sprawa skonczy sie zgloszeniem na policje. A uzytkownik loguje sie co pare godzin na allegro i wystawia nowe aukcje. Naciagnietych jest wiecej, negatywnych komentarzy duzo, oto opinie innych: Mój odnośnik Zwrocic to trzeba odeslac na swoj koszt i jeszcze chce 15zl w koperte na wysylke zwrotna. Oczywiscie nikt nie odesle, bo to badziew i szkoda czasu. Wysylka bedzie kosztowac wiecej niz wart ten zlom. Paragonu tez nie dostalem, a niby gwarancja 12miesiecy. Nie polecam!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Koniecznie trzeba zgłosić na policję, to może skończy się takie postepowanie na allegro, dlatego lepiej kupować w normalnych sklepach - na allegro to masa naciągaczy.
0
Rownież dałam się nabrać super ofercie firmy NET Ekspert. Zakupiłam na szczęście tylko 1 kpl lampek 300 diodowych chociaż rozważałam zakup 3 kpl. Zostałam jednak podwójnie oszukana. Pierwszy raz, gdy potwierdzałam kupon z My deal'a, w którym właśnie znalazłam ofertę tej "dziadowskiej" firmy. Oferowali zaoszczędzenie nawet 100 zł przy zakupie ich super trwałych lampek. Próbowałam odszukać sprzedawcę w internecie by Go sprawdzić - jednak bezskutecznie. Dopiero po zakupie kuponu My Deal przypadkiem weszłam na Allegro i tam znalazłam NET Ekspert z tymi samymi lampkami ale po dużo niższej cenie niż ta oferowana w My Deal'u. Przełknęłam gorzką pigułkę ciesząc się ,że to tylko 1 kpl lampek. Lampki dotarły, ale na inny adres, niż sugerowałam w "Uwagach". I to przeżyłam.. ale szlag mnie trafił, gdy przy wyciąganiu lampek z opakowania 3 żaróweczki od razy odpadły od kabla, przez co nie świeciła się co 4 żarówka. Próbowałam połączyć te kruche kabelki, niestety nie udało mi się. Założyłam lampki na choinkę, włączyłam ponownie do gniazdka kabel i nagle okazało się, ze uszkodzony jest również kabel przy wtyczce. Dziś, na dzień przed Wigilią, mam ubraną, ale nieświecącą choinkę. Moja rodzina namawia mnie na zgłoszenie tego oszustwa na policję. I chyba tak zrobię, bo choć kwota, którą wydałam na lampki nie jest duża, to jednak takich jak ja , oszukanych ludzi jest więcej. Straciłam również zaufanie do firmy, która niejako rekomendowała Net Ekspert. Prawdopodobnie przez najbliższy okres nie dokonam zakupu przez My Deal'a
0
Ja tez zakupiłam te lampki, badziewie straszne. Wtyczka nie daje się wcicnąć do gniazdka, kabelki to już cienszych sie zrobic nie dalo chyba. Opisane na aukcji jako zewnetrzne, a przychodza wewnetrzne. Oczywiście część nie świeci, a sprzedawca ma wyłączony telefon. Na maile nie odpowiada, to jakiś koszmar. Moim zdaniem sa niebezpieczne i trzeba to gdzies zgłosić, jescze nie daj Boże kogoś zabije lub spali dom. Jak można takie rzeczy robić ludziom, zwłaszcza na święta. Może ktoś się tym zajmie i się jakiś pozew zbiorowy złoży?
0
A teraz policzcie ile zaoszczędziliście kupując na allegro zamiast w normalnym sklepie. Ludzka głupota nie ma granic
0
To,że lampki badziewne - to jedno, ale sprzedawca z allegro: jaro666_2006 - firma Net Ekspert Patrycja Kasperek okazał się nieuczciwy opisując to badziewie parametrami, które towar nie posiadał. Na dowód kilkaset negatywnych komentarzy w ciągu ostatnich niespełna 2 miesięcy od oszukanych klientów tego SPRZEDAWCY! A oto wpisy klientów: http://allegro.pl/show_user.php?uid=4897589&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_neg
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: