Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie, no kuźwa nie wierze...to jaja jakieś? Dział kryminalny gazety sie nie pomylił komuś z działem humoru???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
już kiedyś tak rumunka okradła ludzi w naszym województwie, z tego co pamiętam
0
za głupotę trzeba płacić, tyle w temacie.
0
Nie, no kuźwa nie wierze...to jaja jakieś? Dział kryminalny gazety sie nie pomylił komuś z działem humoru???
Niestety nic sie nikomu nie pomyliło. Nasz kraj jest zacofany nie tylko technologicznie i mieszka w nim całe mnóstwo ludzi wierzących w zabobony...
0
już kiedyś tak rumunka okradła ludzi w naszym województwie, z tego co pamiętam
Nie rumunka, tylko romka...
0
a gdzie kuźwa mój komentarz?
0
Głupich nie sieją, głupi się sami rodzą.
0
"Do swoich rytuałów potrzebowała święconej wody. – Nad szklanką z wodą kobieta wypowiadała mające rzekomo uzdrawiającą siłę słowa, namawiając jednocześnie gospodarzy do modlitw i nasłuchiwania buzującej w szkle cieczy – relacjonuje podinsp. Kopeć. – Wydobyte w ten sposób choroby wedle zapewnień nieznajomej należało natychmiast przelać na stworzenie o dwóch nogach.63-latek przyniósł więc kurę. Partnerka mężczyzny otworzyła kurze dziób, aby ptak wzdychał opary wydobywające się ze szklanki. – Na oczach gospodarzy zwierzę zdechło – dodaje przedstawicielka zamojskich policjantów."   1. Skąd się wzięła ta "buzująca w szkle ciecz" ? 2. Co to była za ciecz, że od jej oparów kura zdechła ?  
0
Tajka ciemnota to efekt religijnego ogłupiania owieczek. Przecież nie kto inny jak szamani Kościoła katolickiego przy użyciu wody świeconej, gromnicy, paciorków różańcowych czy kadzidła wypędzają złe duchy a kiedyś nawet uzdrawiali. Taka ciemnota to tylko w Polsce "B". Na Zachodzie złych duchow jakoś nie ma.
0
Ciecz buzowała po wrzuceniu tabletki musującej; Kura po prostu została uduszona;
0
Jak pisał Pilipiuk : "weźmisz czarno kure"... :-)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: