Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W hotelu palić nie można, myśleli że mają sposób. Takiego finału się nie spodziewali

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 grudnia 2017 r. o 10:54 Powrót do artykułu
Pisuarowy suweren?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuarowy suweren? Myślę że raczej gorszy sort tak się bawi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, jeszcze nie ucywilizowali się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie palę ale dziwi mnie fakt, że w takim hotelu nie ma pokoi, w których można palić?! Niechby kosztował 10czy 20% więcej, ale powinien być!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papierochy pali tylko plebs idioci i nieroby. Palacze to patologia w dzisiejszych czasach. Wygladaja żałośnie szczególnie palacze w pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie palę ale dziwi mnie fakt, że w takim hotelu nie ma pokoi, w których można palić?! Niechby kosztował 10czy 20% więcej, ale powinien być!
 Zawsze można wybrać inny hotel, zamiast kombinować. Jeśli hotel nie chce u siebie palaczy, to ma do tego prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
undefined napisał:
Nie palę ale dziwi mnie fakt, że w takim hotelu nie ma pokoi, w których można palić?! Niechby kosztował 10czy 20% więcej, ale powinien być!
Zawsze można wybrać inny hotel, zamiast kombinować. Jeśli hotel nie chce u siebie palaczy, to ma do tego prawo.
To nie wynika z wewnetrznego regulaminu hotelu ale z przepisów bezpieczeństwa. W żadnym hotelu nie wolno palic w pokojach. Chyba że gdzieś w Gabonie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie palę, ale wiem, że w hotelach (niektórych) są pokoje dla palących np. Mercure.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie który to hotel to nikt tam nie przyjedzie :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skasować równo patologicznych skoorwieli za wszystkie koszty i po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie palili ale się nie zaciągali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak wspomnieli poprzedniy, nie ma możliwosci palenia w pokojach, i mowienie że niektóre pokoje zostawiać dla palących jest niemożliwoscią, w przypadku zajęcia 100% pokoi, hotel ma dac pokoj osobie niepalącej po osobie palącej?? Wszyscy wiedzą że cięzko  z "zapachem " w takim pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem nałogowym palaczem przez 34 lata. W porywach paliłem nawet 3 paczki klubowych ( takie w czerwono białych paczkach po 4.40 zł.) na dobę - czyli jaden za drugim. Nie palę już dokładnie tyle samo czyli 34 lata i Prosze Państwa !!! nie wyobrazam sobie żeby palacz poddał się jakimś durnowatym zwyczajom modom i zakazom i szukał miejsca gdzie mozna zajarać. Juz niedługo, a w miejscach palenia będą zawieszone bicze z drutu kolczastego i palanty będą kazały smagać sie nimi po plecach i gdzie popadnie za kazdym pociągnięciem dymka. Widziałem wczoraj na przystanku autobusowym jak stary poje?aniec nauczał palącego jak to jest na siłę zatruwany. Ło Matko święta !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...