Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Tomaszowie Lubelskim będzie ulica Lecha Kaczyńskiego

Utworzony przez nazewnictwo, 30 marca 2012 r. o 20:33 Powrót do artykułu
No to jaja na całego.Nazwa ulicy kogoś,kto prawdopodobnie nie wiedział że taka miejscowość jak Tomaszów Lubelski istnieje na mapie. Szukają nie wiadomo kogo do nazwy ulicy,a czy w takim razie jest już w Tomaszowie ulica największego Polaka,obrońcy pedofilów w sutannach - JP II?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo wreszcie!!!! jakiś patriota!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nazewnictwo napisał:
No to jaja na całego.Nazwa ulicy kogoś,kto prawdopodobnie nie wiedział że taka miejscowość jak Tomaszów Lubelski istnieje na mapie. Szukają nie wiadomo kogo do nazwy ulicy,a czy w takim razie jest już w Tomaszowie ulica największego Polaka,obrońcy pedofilów w sutannach - JP II?
Nie słyszałam o pedofilach w sutannach. Może ich wymienisz, ilu naprawdę takowych jest. Ja słyszałam o 15 z 30 tysiecznej rzeszy duchownych w ciągu ostatnich 20 lat. Czy czasami nie jesteś kolejnym nawiedzonym antyklerykałem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego kolejny raz powtarzana jest informacja, że nie ma tam żadnego budynku mieszkalnego ?! przecież stoi tam nowy blok z wieloma mieskzaniami, jest w trakcie wykańczania -ciekawe jak zareagowali nabywcy tych mieszkań na taką wiadomość, że ich nowy adres będzie wyglądał w ten sposób?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego Palikot nie chce być pochowany na Wawelu, bo twierdzi, że towarzystwo nie odpowiada. Ale czy mieszkańcy tejże ulicy muszą wyznawać takie same poglądy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, zgubiłam dzisiaj telefon srebrno - czarny Sony Ericson, rozsuwany. Najprawdopodobniej wypadł mi na parkingu Na Placu Wolności, jeśli ktoś go znalazł, to proszę o kontakt - klaudia.borek@poczta.onet.pl; szczególnie zależy mi na karcie, która była w telefonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym sobie Lk zasłużył na ulicę? PRZECIEŻ TO ABSOLUTNY NIEUDACZNIK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kalia napisał:
Nie słyszałam o pedofilach w sutannach. Może ich wymienisz, ilu naprawdę takowych jest. Ja słyszałam o 15 z 30 tysiecznej rzeszy duchownych w ciągu ostatnich 20 lat. Czy czasami nie jesteś kolejnym nawiedzonym antyklerykałem?
O szefie Legionub Chrystusa , niejakim Macielu nie słyszałeś! Toż to ulubiony pedofil JP2!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Tomaszów. To znaczy, że doceniliście tego wybitnego człowieka, patriotę, polityka, który się ruskim, ani niemcom nie kłaniał, nie był sługusem masonów ani liberałów, którzy doprowadzają ten kraj do upadku, nie był sługusem różnych palikotowców z kręgu loży masońskiej(każdy może sobie "wyguglać" informację na ten temat). Wpisy idiotów, którzy podpisali się jako są obrzydliwe,świadczą o poziomie intelektualnym tych osób, które naszpikowane są wiedzą z obcych Polsce tabloidów, kłamliwych informacji podawanych z telewizji.Prezydent Lech Kaczyński zasłużył sobie na takie wyróżnienie. Brawo Tomaszowianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
Brawo Tomaszów. To znaczy, że doceniliście tego wybitnego człowieka, patriotę, polityka, który się ruskim, ani niemcom nie kłaniał, nie był sługusem masonów ani liberałów, którzy doprowadzają ten kraj do upadku, nie był sługusem różnych palikotowców z kręgu loży masońskiej(każdy może sobie "wyguglać" informację na ten temat). Wpisy idiotów, którzy podpisali się jako są obrzydliwe,świadczą o poziomie intelektualnym tych osób, które naszpikowane są wiedzą z obcych Polsce tabloidów, kłamliwych informacji podawanych z telewizji.Prezydent Lech Kaczyński zasłużył sobie na takie wyróżnienie. Brawo Tomaszowianie.
Popieram, każdy mąż stanu, a takim był ś.p. prezydent Lech Kaczyński zasługuje na upamiętnienie. Natomiast jeśli chodzi np. o L. Wałęsę...no, cóż, można się w przyszłości powałęsać bez celu po ulicy Wałęsy, jeśli takowa kiedyś będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
app napisał:
Popieram, każdy mąż stanu, a takim był ś.p. prezydent Lech Kaczyński zasługuje na upamiętnienie. Natomiast jeśli chodzi np. o L. Wałęsę...no, cóż, można się w przyszłości powałęsać bez celu po ulicy Wałęsy, jeśli takowa kiedyś będzie.
Jako jeden z nielicznych Polaków dostał NOBLA i chociażby dlatego będzie miał wieczne miejsce w panteonie sławy kultury światowej. Za zycia jest just jego nazwiskiem port lotniczy w Gdańsku. Może to da ci cosik do zrozumienia, a nie tylko ideologiczna propaganda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kalia napisał:
Jako jeden z nielicznych Polaków dostał NOBLA i chociażby dlatego będzie miał wieczne miejsce w panteonie sławy kultury światowej. Za zycia jest just jego nazwiskiem port lotniczy w Gdańsku. Może to da ci cosik do zrozumienia, a nie tylko ideologiczna propaganda.
Właśnie ideologia - ta właściwie pojmowana, a nie taka nakręcana jak obecnie, jest podstawową sprawą, natomiast to, że dostał nagrodę Nobla, było efektem zmian, które pozornie doprowadziły kraj do uwolnienia od komunistycznej propagandy. To był taki spektakl na pokaz.Niestety, nie rozliczono jak w innych państwach dawnego bloku wschodniego wszystkich komunistów i nie odsunięto ich tak naprawdę od władzy, dalej mają wpływ na to co się dzieje i prowadzi kraj do całkowitego upadku. Na koniec - nie życzę sobie zwracania się do mnie - ty, nie znamy się i nigdy nie byliśmy kolegami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę!!!! Jak można być takim idiotą jak nasz burmistrz.... i jakim prawem radni coś takiego mogli przegłosować? Kto ich wybrał na reprezentantów naszego miasta???? Czy nie powinni poznać zdania mieszkańców TL na ten temat??? Średnia wieku naszych babć głosowała by za(moja na szczęście ma jakiś rozum w głowie i nie wspierała by w czymś takim PIS-u)ale osoby w średnim wieku i młodsze na pewno wniosła by sprzeciw przeciwko takim pomysłom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale że Prima Aprilis?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...