Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za takie cos ten mlotek powinien miec zabrane prawko, ale nie, trzeba zabierac tym co jada 120 na 3-pasmowce ogrodzonej ekranami z ograniczeniem do 60-70. I jeszce sie cymbal kloci ze mandat za wysoki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plus wyprzedzane na wzniesieniu.... piepszony idiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre wyniki sondy 43% tak, 48% nie, 10% trudno powiedzieć razem 101% ankietowanych się wypowiedziało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam inne pytanie, kto robi przejście dla pieszych zaraz za wzniesieniem???? Jadący z drugiej strony nie widzą co się dzieje za szczytem wzniesienie i nie widzą czy idzie tam jakiś pieszy. GŁUPOTA i jeszcze raz GŁUPOTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, że mandat "za wysoki". Gamoniowi trzeba było zabrać prawo jazdy bezzwłocznie. Przez takich "wolnomyslicieli" boję się jeździć po naszych drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, że mandat "za wysoki". Gamoniowi trzeba było zabrać prawo jazdy bezzwłocznie. Przez takich "wolnomyslicieli" boję się jeździć po naszych drogach.
POwinieneś siedzieć w klatce jak te komunistyczne,czerwone łachy w stolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem gdzieś w necie taki koment: "Dałbym się dodatkowo opodatkować za obligatoryjne, ustawowe wyrywanie takich chwastów oraz ich komercyjne spieniężanie. Pozyskane z tego środki finansowe powinno się przeznaczać na wsparcie, leczenie i rehabilitację okaleczonych ofiar takich ćwierci". Przyznaję, że w pełni popieram pogląd i wypowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POwinieneś siedzieć w klatce jak te komunistyczne,czerwone łachy w stolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ba.POwiem tak że W mojej okolicy jest podobnie i non stop i nagminnie ktos bierze wysepkę z lewej stronu nawet i TIRY i nic się nie dzieje a to jest na krajowej 48 a tu wielkie halo że raz przejechał i go zhaltowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chcę komentować tego konkretnego wydarzenia, ale inny fakt jest taki, że wysepki wyrastają jak grzyby po deszczu w najdziwniejszych miejscach i najczęściej zwiększają zagrożenie na drogach. Ciekawe, czy ci, którzy zatwierdzali te modernizacje mają jakieś układy z warsztatami samochodowym ;? bo dbałość o zdrowie i życie ludzkie nie za wiele ma tu wspólnego. Bo że niby kierowcy wolniej jeżdżą, jak węższa jezdnia, albo głęboki rów na poboczu? to przecież bzdura - w praktyce zupełnie inaczej to wygląda, obserwując takie miejsca z boku. Jest niebezpieczniej i tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam inne pytanie, kto robi przejście dla pieszych zaraz za wzniesieniem???? Jadący z drugiej strony nie widzą co się dzieje za szczytem wzniesienie i nie widzą czy idzie tam jakiś pieszy. GŁUPOTA i jeszcze raz GŁUPOTA
Po to jest ograniczenie prędkości i znak ostrzegający i przejściu. Wystarczy jechać zgodnie z przepisami a nic się nie stanie. Na pewno nie tak jak ten wariat 120 gdzie jest ograniczenie do 70!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u nas pokutuje durny pogląd z epoki gierka ;kierowco !noge z gazu ,zwolnij ,koniecznie q-rwa zwolnij,a ,czas ,to pieniądz ,ma być szybkie bezpieczne przemieszczanie ,bo mamy zapoznienia na sto lat,a tu zakreskowują całe połacie drogiego asfaltu,już wiecznie bedą puste ,to po co je kładli? ,robią zwężenia ,po cholere pytam? na drogi zostali wysłani najgorsi durnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Caławiochaoplakocha !!! No bo czym jeździliby do biedrony po zgrzewki mleka słodkiej wody krupnik etc.etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te wszystkie komentarze - to polska wiocha - i nic nie pomogą inwektywy oraz krzyki pijanych polskich świń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopy zawsze byli i będą baranami, oni zanim załapią, że robią coś nie tak to już jest musztarda po obiedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobilbym dokladnie to samo. ewidentnie nie chcieli go wpuscic.. musial to zrobic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden półgłówek na drodze i kilku pochwalających go półgłówków na forum! A potem wszyscy zdziwieni, że na polskich drogach trup ściele się gęsto...   Patologiczna hołota drogowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestem kierowcą i gdy widzę z daleka wysepkę nawet nie myślę o wyprzedzaniu chłop nie zdaje sobie sprawy jakiej bidy mógł narobić . Dla mnie to ten gość jest imbecylem . Dobrze że nie przyjął mandatu teraz mu doj.... z górnej półki ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powinno być wogóle mandatów i punktów karnych. Powinna być dozwolona jazda po spożyciu alkoholu i bez pasów. Sam osobiście znam kierowców co njak wypiją pół litra to jeżdżą o wiele lepiej niż inni na trzeźwo. Ale za spowodowanie wypadku, czyjegoś kalectwa oj, kary powinny być surowe. Z licytacją całego majątku i karą śmierci włącznie. Pozdrawiam KorWinista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no nawet ja powiem że jest imbecylem gdzie czymś takim wyprzedzać tyle od wysepki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...