Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Coś ty Nizioł się do tych gołebi przyjebał? Może tobie też wyznaczyć strefę do zapychania gęby? Idzie zima i ludzie(ty Nizioł też) mają zasrany moralny obowiązek dokarmiać zwierzeta i ptaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojemniki na osiedlach pozamykane,no i bardzo dobrze.Za to na osiedlu Karolówka wzdłuż ulicy Kopernika rozrasta się nadal wysypisko śmieci,które robią mieszkańcy tej ulicy.Zawiadamiałam otym straż miejską,podając nawet numer domu z którego wywożono taczki brudów,ale jakoś nie widać efektów.Może pan komendant Gramatyka tym się zainteresuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Idzie zima i ludzie(ty Nizioł też) mają zasrany moralny obowiązek dokarmiać zwierzeta i ptaki.
Posłuchaj opinii ornitologów na temat dokarmiania miejskich gołębi, a później wygłaszaj takie tezy mądralo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mógłby ktoś podpowiedzieć co zrobić w kwestii podrzucania śmieci na podwórko? Ktoś notorycznie od paru lat podrzuca mi za płot swoje domowe śmieci, nie mogę złapać ich właściciela. Co w takiej sytuacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zobacz pani co się dzieje na Szczebrzeskiej, Wyspiańskiego i okolicy szkoły na Prusa. Z Delikatesów Centrum na Szczebrzeskiej i knajpy z ul Wyspiańskiego śmieci fruwają po wszystkich posesjach. Papierki z cukierków, lodów chipsów, butelki po napojach. Przy tych punktach sprzedaży nie ma śmietników, więc gawiedź niewychowana rzuca wszystko gdzie popadnie. Ktoś też powinien się tym zająć. Mamy osiedlowego przewodniczącego, który na zebraniach ni be ni me, ni kukuryku, podpiera się tylko przewodniczącym Rady Miejskiej.Ostatnie zebranie mieszkańców Karolówka było wieki temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lilo napisał:
Czy mógłby ktoś podpowiedzieć co zrobić w kwestii podrzucania śmieci na podwórko? Ktoś notorycznie od paru lat podrzuca mi za płot swoje domowe śmieci, nie mogę złapać ich właściciela. Co w takiej sytuacji?
zamontuj kamerę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gołębie odchody są ohydne.. Gdyby to ode mnie zależało to wszędzie poinstalowałbym takie rozwiązania jak tutaj http://wieszjak.pl/eksperci/366,-BirdSystem.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Nizioł ma rację. na tych "podrzutków" 50 zł to mało. Sam widziałem extra wóz Jeep 4x4 jak podjeżdża pod kontenery, rozgląda się i podrzuca z samochodu dwa olbrzymie wory śmieci i odjeżdża. Jak go stać na taką brykę to co to dla niego 50 zł. Swoją drogą jak ma taką brykę to gdzie jego wstyd,że podrzuca śmiecie.? Tacy muszą wymrzeć i może nowe pokolenie coś zrozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...