Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Zamościu będzie McDonald`s

Utworzony przez mamba, 13 października 2008 r. o 08:30 Powrót do artykułu
[quote name='daro' date='1.11.2008, 11:30' post='64385'] Spokojnie ludku w Chelmie tez bedzie przy nowo budowanej Galerii Chelmskiej!!! [/quote a kogo to obchodzi....i tak będziecie zawsze "za nami" (chełm), my w zamosciu mamy przynajmniej gdzie wyjsc na browara (jedna z najładniejszych starówek w kraju), coraz fajniejsze puby i kluby...zapraszamy za jakiś rok jak skończy sie rewitalizacja starego miasta, co do "galarii chelmskiej" (ladna nazwa) raczej nie umywa sie do naszej FUTURY (jescze w planach), to nasze miasto pozyskuje najwiecej dotacji na budowe centrum kinowego, nowego amfiteatru i rozbudowe OSIR-u..... ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa... naprawdę zajebisty pomysł... jeszcze tylko w Zamościu brakowało tej knajpki z tak podrzędnym, cholernie niezdrowym i nieekologicznym czymś, co ludzie jeszcze nazywają "jedzeniem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i gitara niech bedzie :?D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebisty pomysł, szkoda, ze tacy prostacy tu piszą i się mają za ą i ę, a sami jadają tam he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młoda ekolog napisał:
taa... naprawdę zajebisty pomysł... jeszcze tylko w Zamościu brakowało tej knajpki z tak podrzędnym, cholernie niezdrowym i nieekologicznym czymś, co ludzie jeszcze nazywają "jedzeniem"
Napisz jaka knajpa w Zamościu spełnia Twoje ekologiczne oczekiwania. duzo jeżdzę, każdą przydrozną budę bym zamknął i większość knajp w Zamościu. To wszystko co serwują często jest przeterminowanie, ciągle podgrzewane, nad tym nikt nie panuje. Brud w kuchniach i tak można mnozyć. Czy zywność w Mc jest niezdrowa? z pewnością o wiele zdrowsza od tych opisanych przeze mnie. A i jeszcze jedno przynajmniej frytki są na tłuszczu gotowane a nie na czymś co trudno jest określić. Z pewnością jak wyjdziesz z Mc. biegunki nie dostaniesz z pozostałych knajp-wielce prawdopodobnie. Absolwent SGGW-AR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko że mcdonalds jest o wieele gorszy pod tym względem, iż mają oni swoje plantacje soi itp. w miejscu wycinanej ciągle Puszczy Amazońskiej, poza tym zabijają oni zwierzęta w sposób, który nawet trudno sobie wyobrazić; ja nie jadam zwierząt, jak ktoś chce, to niech będą humanitarnie pozbawione życia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='młoda ekolog' date='3.04.2009, 15:15:11' post='113081'] tylko że mcdonalds jest o wieele gorszy pod tym względem, iż mają oni swoje plantacje soi itp. w miejscu wycinanej ciągle Puszczy Amazońskiej, -Gdyby nasi biznesmeni mieli taką możliwość, to pewno by robili to samo. Ale tu się zgodzę, z Tobą, że Puszcza Amazońska jest dobrem naszej cywilizacji. poza tym zabijają oni zwierzęta w sposób, który nawet trudno sobie wyobrazić; - to ciekawe, a gdzie to przeczytałaś? pewno w jakimś sponsorowanym materiale przez konkurencję. ja nie jadam zwierząt, jak ktoś chce, to niech będą humanitarnie pozbawione życia... Żebyś ty widziała jak wieś(chłopi) zabijają hodowlane zwierzęta, to by Ci się dopiero oczęta (pewno masz śliczne) otworzyły. Tak na marginesie nie jestem zwolennikiem żarcia MC, ale wiedz, że wszystkie produkty, które są w ich meni są produktami polskimi z naszych gospodarstw. Masz rację, że pewno to zbyt zdrowe nie jest, ale kup chabaninę w sklepie mięsnym (mój kot tego nie chce żreć) Więc o czym my gadamy. Wszystko wokół nas co nas otacza - truje nas, blokowiska, konserwanty w żywności, powietrze z zawartością SO2, pierwiastki ciężkie w warzywach, ba nawet zatruwa sąsiad nam atmosferę społeczną. I na koniec wole raz na jakiś czas coś błyskawicznie zjeść w McD , niż w tych naszych zamojskich pseudorestauracjach podgrzewane w mikrofalach, przeterminowane i mięso niewiadomo skąd. Pani Młoda Ekolog- kiedyś był Bakutil i padnięte zwierzęta tam lądowały na przemiał. Ba, korzystało z niego zamojskie ZOO. Dzisiaj nie ma bakutlilu, zwierzęta wcale nie padają- dziwne prawda???, a następna kwestia te leczone nieskutecznie antybiotykami, co się z nimi dzieje???? Pozdrawiam. PzA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno masz dużo racji w tym, co piszesz, ale chyba przyznasz mi rację, że ten świat powinien być inny? Że ludzie, w pogoni za pieniądzem potracili rozumy i nie dbają o swój dom, którym jest Ziemia? I, że gdybyśmy się choć trochę postarali, to bardzo zredukowalibyśmy krzywdę, którą wyrządzamy temu światu i przyszłym pokoleniom, dla których mało już zostanie zdrowego powietrza i pięknych krajobrazów? Pozdrowienia dla Ciebie Pożegnanie z Afryką, na pewno jesteś mądrym człowiekiem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że sozologia jest bliską Tobie nauką. I tak trzymać. Warto w nią inwestować. Bez niej świat będzie beczką prochu, to tylko kwestia czasu. Ludzkość na przestrzeni całego długiego swojego rozwoju osiągnęła w 1900 roku koło miliarda populacji. W ciągu tylko 100 ostatnich lat przybyło 5 miliardów. To jest przykład, który trudno sobie wyobrazić . Ale postaraj to sobie narysować na wykresie graficznym. Da to pełnię wyobraźni, jakie przed ludzkością stają wyzwania. Dzięki za ciepłe słowo, normalnie rumienię się, jestem zwykłym człowieczyną, za mądralę wcale się nie uważam, na swojej drodze miałem przyjemność spotkać ludzi wspaniałych o wielkiej wiedzy np. prof Zimny, który wpoił mi zasadę " zaczynamy od siebie i wokół siebie". Pozdrawiam i zyczę miłego dnia. PzA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MC D. to kilkadziesiąt nowych miejsc pracy. To ważne, nawet jeśli nie do końca ekologiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem zadowolony, że coś takiego powstanie w Zamościu, choć za miesiąc go opuszczam. W Zamościu brakuje miejsca, gdzie można coś szybko zjeść. To wg mnie główna wada tego miasta. Zgadzam się, że w fast food'ach jedzenie nie jest zawsze zdrowe ale jak raz na jakiś czas się zje to nie będzie takiej tragedii i nie trzeba czekać w pizzeriach itp. sporo czasu, gdzie tu szybko i sprawnie. To dobra inicjatywa. Jak jeżdżę samochodem, to często na CB pytają się o MC Donald's lub KFC, bo chcą szybko zjeść i dziwią się, że tu jest taka lipa z tym. Ktoś chce to niech prostestuje ale wiele osób będzie zadowolonych i nie wszystko jest niezdrowe. Sam lubię na trasie wypić Shake'a dla ochłody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13 pazdziernika 2008 roku ogłoszono budowę mcdonalds w Zamoąściu... i nic ogłoszono także budowę sądu koo nomi.... i nic .. czy mozna niczym sie cieszyć???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, pracuję w firmie Peikko i sporządzam właśnie ofertę na akcesoria żelbetowe na budowę McD w Zamościu. Wygląda więc na to, że coś się w temacie dzieje. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie będzie można coś zjeść późną porą, a nie tylko stale te obślizgłe parówki ze Statoil ble...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiecie może kiedy będzie otwarcie McD;)???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwarcie przewidziane jest na 11 grudnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
metin2 napisał:
nie wiecie może kiedy będzie otwarcie McD;)???
6 grudnia. Pewnie data nieprzypadkowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Jaki oburzony na prawdę, ze śmiechu można paść, jak dla kogoś McDonald jest restauracją i atrakcja turystyczna to gratuluję smaku i turystów chyba z okolicznych wiosek spragnionych wreszcie spróbować ameryki. Po pierwsze nie budują tego ze względu na turystów bo jakby tak robili to by go postawili na starówce. Po drugie co to jest na oko podaj dokładne dane (ale Ci podpowiem że się mylisz) Po trzecie wy nie macie co promować Zamojska tzw. starówka to jedna z większych pomyłek do zwiedzenia w 5 minut Po czwarte to lubelska starówka jest uważana za jedna z najładniejszych przez prawie każdego kto ja odwiedzi (pomijając oczywiście zakompleksionych mieszkańców byłego miasta wojewódzkiego) Po piąte nie rozumiem tego pojęcia z waszym dobytkiem ?? masz na myśli że Zamość jest bogatszym miastem ??? Po szóste straszne prowincjonalne jest podniecanie się otworzeniem sklepu znanych sieci czy galerii czy sieciowych restauracji !!! to jest naprawdę epokowe wydarzenie. Po siódme o tym 3 salowym multipleksie to się tylko mówi i to od wielu lat, a nie bój się jakby była potrzeba to prywatny inwestor już by go otworzył, poza tym co to za multipleks z 3 salami. Po ósme co znaczy Lublin to żal ??? i chyba to logiczne że liczba ludzi nakręca popyt i jeszcze Ci podpowiem że ich zamożność.
Lubelska starówka uważana za najładniejsza? no to chyba ktoś sie myli >>>>######
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A otwarcie McD przesunięte na 9 i 10 grudnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W najbliższą niedzielę tj.13 grudnia 2009r. TVP3 info o godz.20.50 przekaże na "żywo" relację ze spotkania młodzieżówek partyjnych z Panem Rafałem Grupińskim /PO/ "Ministrem bez rozgłosu". tematy spotkania: -zamieszanie wokół komisji śledczych ,hazardowej i nacisków -28 lat od wprowadzenia stanu wojennego. Gościowi pocztą elektroniczną w trakcie dyskusji można przesłać pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...