Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Zamościu powstaje wielkie centrum handlowe Revia Park (wizualizacje)

Utworzony przez Antysem..a.for, 21 października 2010 r. o 13:43 Powrót do artykułu
Zamość takie piękne miasto, a zostanie wybudowane centrum handlowe! Wstyd. Ale co się dziwić w dobie SWINGu: http://filmsline.com/seksnews/news-swing-seks.php Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamośc góra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak na chwile obecną REWIA PARK robi ogromne wrazenie , ta strona miasta zmieniła sie nie do poznania , ja napewno bede robił tam zakupy bo dojazd jest super w przeciwieństwie do TWIERDZY gdzie trzeba stać w korkach - zgroza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie ogarniam, dlaczego ludzie tak negatywnie reagują na wszystko co się w tym mieście dzieje. Wszystko źle i niedobrze. W takim razie pytam - jak takim ludziom jak wy można podpasować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21 sierpień otwarcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakie tam sklepy dokładnie mają być?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartek napisał:
a jakie tam sklepy dokładnie mają być?
jakieś takie śmakie i owakie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co sie dowiedziałam bedzie spra, pijalnia czekolady zoomarket, de facto, odziez ekologiczna, mały butik z odzieżą od projektantki z Warszawy, rebel forever i cos jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałam że w revia będzie PRETTY WOMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejmy nadzieję że dzień przed otwarciem się sufit nie zawali jak w twierdzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
miejmy nadzieję że dzień przed otwarciem się sufit nie zawali jak w twierdzy
To juz dzisiaj to pewnie i pewnie będzie oK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...