Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Zamościu powstanie kino za 17 mln zł

Utworzony przez Adam Baranowski, 28 maja 2009 r. o 12:25 Powrót do artykułu
Ja myślę że miasta nie powinno być stać na wybór takiego taniego wykonawcy z Janowa Lubelskiego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis krytykuje wszystko nie proponując niczego. Trzeba korzystać ze srodków unijnych bo już sie kończą. Wstyd, że radni PIS nie wiedzą, że pieniądze na rewitalizację i kino nie mogą być przeznaczone na drogi. Odnoszę wrażenie, że udają głupa. Pani Sdłak zatrzymala się na poziomie Przewodniczącego Zarządu Osiedla i tylko na to stanowisko się nadaje, zero globalnego myślenia o całym mieście Dla emerytów ławeczka lub Uniwerstet III wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wykonawca z Janowa Lub. hmmm... a z całym szacunkiem dla emerytów ale to nie z myślą o nich ma powstać kino, ja chętnie bym poszedł na jakiś seans ale w naszym stylowym grają 2 miesiące jedno i to samo :/ Kino ma byc i juz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się tego kina nie mogę doczekać, chrzańcie się z drogami, bo tak byle jak łataliście na początku, a rozrywka dla młodych (mnie na przykład) musi być. Ludzie, musimy czymś to miasto durne reprezentować, chociażby kinem. Nie mówię, że ma z tego powstać druga warszawa czy coś, ale u nas tzw. 'kultura' leży i kwiczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emeryci to już czas do piachu a PiS wydalić z kraju bo śmierdzą! KINO MUSI BYĆ I BĘDZIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~max~ napisał:
Emeryci to już czas do piachu a PiS wydalić z kraju bo śmierdzą! KINO MUSI BYĆ I BĘDZIE!
A nie wiecie, kto jest szykowany na kierownika kina, bo z tego co słyszałem, to przeżyłem szooook
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy były nabory do pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...