Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Zwierzyńcu już warzą piwo. Wypijemy je w listopadzie

Utworzony przez kuba, 8 października 2013 o 21:53 Powrót do artykułu
Czy Pan redaktor wie co pisze? 10 hektolitrów rocznie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/1nqo     Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
0
To będzie mały browar, 500 butelek na rok , 41 na miesiąc. Ale mam nadzieje ,że trunek będzie smaczny...
0
Mam nadzieję, że piwo będzie z wyższej półki cenowej. Nie kolejny sikacz przemysłowy jakim był Zwierzyniec poprzednio.
0
Czy Pan redaktor wie co pisze? 10 hektolitrów rocznie?
Przyjacielu naucz się czytać ze zrozumieniem.A dopiero później pisz komentarze.(10 tyś.hektolitrów rocznie a nie 10 hektolitrów rocznie)
0
Na bank wypuszczą jakiegoś sikacza na Żabki albo inne FreshMarkety. O smaku starego Zwierzyńca możemy zapomnieć.
0
Browary nie zdradzają na razie, pod jaką marką produkowane będzie piwo. – To tajemnica handlowa. Wszystko okaże się na początku listopada – mówi Stawiszyński. 
Bardziej niż marka, interesowałoby mnie w jakim stylu będą warzone to piwo. Zbliżający się do pilsnera lager jak zapamiętałem Zwierzyńca, czy dominujące na rynku jasne bezsmakowe? Ktoś w tym temacie ma jakieś przecieki?
0
------OCZEKUJEMY  NA  "KRYSZTAŁ  ZWIERZYNIEC"-----  To  jest  warunek  Waszego  sukcesu  finansowego !.Na  ""KRYSZTAŁ  ZWIERZYNIEC" przyjedziemy do Zwierzyńca a  także  zawitamy  do  piwiarni  przy ul.Bernadyńskiej  w Lublinie .   A  jeżeli  wyprodukujecie  "koński  mocz" (?)  to sami  go  będziecie  pić ! . Smacznego !.
0
Przyjacielu naucz się czytać ze zrozumieniem.A dopiero później pisz komentarze.(10 tyś.hektolitrów rocznie a nie 10 hektolitrów rocznie)
  Przyjacielu, naucz się pisać, a dopiero później pisz komentarze. (10 tys. hektolitrów rocznie, a nie 10 tyś. hektolitrów rocznie)
0
Czekam na piwo beczkowe o smaku jakie podawano w pijalni piwa " u Sitka" w Zwierzyńcu.
0
GŁOSUJCIE NA ZAMOŚĆ http://turniejmiast.zumi.pl/  - przekaż dalej, ZAMOŚĆ MA SZANSĘ WYGRAĆ REKLAMĘ NA ONECIE!!!!   
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: