Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Zwierzyńcu już warzą piwo. Wypijemy je w listopadzie

Utworzony przez kuba, 8 października 2013 r. o 21:53 Powrót do artykułu
Czy Pan redaktor wie co pisze? 10 hektolitrów rocznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/1nqo     Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To będzie mały browar, 500 butelek na rok , 41 na miesiąc. Ale mam nadzieje ,że trunek będzie smaczny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że piwo będzie z wyższej półki cenowej. Nie kolejny sikacz przemysłowy jakim był Zwierzyniec poprzednio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pan redaktor wie co pisze? 10 hektolitrów rocznie?
Przyjacielu naucz się czytać ze zrozumieniem.A dopiero później pisz komentarze.(10 tyś.hektolitrów rocznie a nie 10 hektolitrów rocznie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na bank wypuszczą jakiegoś sikacza na Żabki albo inne FreshMarkety. O smaku starego Zwierzyńca możemy zapomnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Browary nie zdradzają na razie, pod jaką marką produkowane będzie piwo. – To tajemnica handlowa. Wszystko okaże się na początku listopada – mówi Stawiszyński. 
Bardziej niż marka, interesowałoby mnie w jakim stylu będą warzone to piwo. Zbliżający się do pilsnera lager jak zapamiętałem Zwierzyńca, czy dominujące na rynku jasne bezsmakowe? Ktoś w tym temacie ma jakieś przecieki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
------OCZEKUJEMY  NA  "KRYSZTAŁ  ZWIERZYNIEC"-----  To  jest  warunek  Waszego  sukcesu  finansowego !.Na  ""KRYSZTAŁ  ZWIERZYNIEC" przyjedziemy do Zwierzyńca a  także  zawitamy  do  piwiarni  przy ul.Bernadyńskiej  w Lublinie .   A  jeżeli  wyprodukujecie  "koński  mocz" (?)  to sami  go  będziecie  pić ! . Smacznego !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjacielu naucz się czytać ze zrozumieniem.A dopiero później pisz komentarze.(10 tyś.hektolitrów rocznie a nie 10 hektolitrów rocznie)
  Przyjacielu, naucz się pisać, a dopiero później pisz komentarze. (10 tys. hektolitrów rocznie, a nie 10 tyś. hektolitrów rocznie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na piwo beczkowe o smaku jakie podawano w pijalni piwa " u Sitka" w Zwierzyńcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁOSUJCIE NA ZAMOŚĆ http://turniejmiast.zumi.pl/  - przekaż dalej, ZAMOŚĆ MA SZANSĘ WYGRAĆ REKLAMĘ NA ONECIE!!!!   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...