Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wandale rzucali kamieniami w samochody

Utworzony przez mosquito, 6 grudnia 2009 r. o 15:22 Powrót do artykułu
wieś się bawi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś się bawi!ładna mi zabawa deb***i,już kiedyś się inni zabawili i doprowadzili do tragedii.Powinni ich złapać i na gołe dupy po 50razy anten samochodowych to by mieli zabawę o której by pamiętali do końca życia i przestroga by była dla innych deb***i.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, Lubycza Kur***ska. Rodzice w Rawie fajki w pasata upychają a dzieci w PL się bawią. Wyłapać i dla przykładu obrzucić kamieniami te niewiniątka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieś sie bawi tak a widze ze tu same buraki komenty pisza,a co niby w tym waszym lublinie jest inaczej przyklad z kaliny poj**usy wylaza na srodek jezdni i sie kozacza jaki to ja fajny jestem,sam jednego nie rozjechalem to wiem co pisze.a pozatym to pewnie kazdy z was sie z wiochy do miasta przeprowadzil i wielki cywilizowany czlowiek sie odezwal haha PORAZKA z was!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...