Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
SKUNDLIŁA NAM SIĘ OŚWIATA (OBECNIE EDUKACJA). TAK WYGLĄDA EDUKACJA W WYDANIU GMINNYM.ZWALCZAJĄCE SIĘ KLIKI , POPIERANIE UKŁADÓW RODZINNYCH ITP. CO WIDAĆ NA ZAŁĄCZONYM OBRAZKU.ŚREDNIA PENSJA TO 3000 ZŁ ZA 18 GODZIN TYGODNIOWO. WSTYD LECIEĆ JESZCZE NA OCHŁAPY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne to trochę, bo w budżetówce nie wolno zatrudniac rodziny jeżeli wystąpiłby wśród nich stosunek przełożony-podwładny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dziwne to trochę, bo w budżetówce nie wolno zatrudniac rodziny jeżeli wystąpiłby wśród nich stosunek przełożony-podwładny
Teoretycznie. Praktyka jest nieco... inna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panią Beatę K. (a może Barabas?) powinno się dodatkowo skierować na badania psychiatryczne. Zawsze lubiła być w centrum uwagi, lepszej sytuacji nie można sobie wyobrazić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propozycja dla Redakcji!! Przyjrzyjcie się państwo dokładnie etatom nauczycielskim w innych szkołach.Są "pedagodzy",którzy pracują na pełnych etatach w kilku szkołach.Mało tego podczas normalnego tygodnia pracy w szkole.może wreszcie ktoś w Kuratorium lub Ministerstwie zrobiłby wykaz takich "pedagogów", dla których liczy się tylko .....nie skończę, że dobro dziecka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO Z LEKARZAMI ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli w tych Werbkowicach jest dobry gospodarz który nie krzyczy a robi porządek w swojej gminie.To mi się podoba.Przydałby się tu taki w Hrubieszowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to wujt Bojko jednak mial racje ze te nauczycielki cos nie tak robiły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest w wiejskich szkołach a co się dzieje w Rokitnie k. Białej Podlaskiej - same rodzinne klany rządzą i kasę trzepią za nic - bo poziom tam jest zerowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEKARZE TAK SAMO W JEDNYM CZASIE JEST W PORADNI I W ODDZIALE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A lody się kręci ! a Tusk na prezydenta chce reszta to gu..o i się nie liczy, liczy się kasa i tylko kasa i możecie płakać bluzgać ,zemścić i co tam jeszcze chcecie oni urzędujący to olewają mają władzę ,układy ,znajomości ,powiązania i możecie im naskoczyć na pukiel .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z lekarzami? Ostatnio miałem taka przygodę. Idę do specjalisty do poradni dowiaduje się ze mogę przyjśc po 15 stycznia aby zapisać się na luty. Mówie ze to sprawa która nie moze czekać 2 m-ce dowiaduję sie ze moze Pan doktor przyjmie prywatnie ma gabinet po drugiej stronie ulicy. Idę. Miła Pani informuje mnie, ze nie ma problemu inkasuje za wizytę i informuje że Pan doktor właśnie przyjmuje w poradni i na pewno mnie przyjmie, uprzedzi go telefonicznie. Wracam do poradni tym razem Pan doktor juz czeka na mnie. Czy to jest normalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hrubieszowiak napisał:
czyli w tych Werbkowicach jest dobry gospodarz który nie krzyczy a robi porządek w swojej gminie.To mi się podoba.Przydałby się tu taki w Hrubieszowie...
Jaki On dobry obiecywać umie pięknie ale nie robi prawie nic. Wątpie też żeby aferę w szkole sam wytropił. Ale jak chcecie mieć terror w Hrubieszowie to proszę namówić Pana Bojkę może sie tam przeniesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z lekarzami? Ostatnio miałem taka przygodę. Idę do specjalisty do poradni dowiaduje się ze mogę przyjśc po 15 stycznia aby zapisać się na luty. Mówie ze to sprawa która nie moze czekać 2 m-ce dowiaduję sie ze moze Pan doktor przyjmie prywatnie ma gabinet po drugiej stronie ulicy. Idę. Miła Pani informuje mnie, ze nie ma problemu inkasuje za wizytę i informuje że Pan doktor właśnie przyjmuje w poradni i na pewno mnie przyjmie, uprzedzi go telefonicznie. Wracam do poradni tym razem Pan doktor juz czeka na mnie. Czy to jest normalne?
Witam, mógłby Pan podać więcej szczegółów? jaka przychodnia, miasto itp. proszę o kontakt wojciszyn@dzienikwschodni.pl
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2010 r. o 16:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty kopytko raz piszesz brawo Panie Bojko a raz że masz terror... hmmm może trzeba wezwać antyterrorystów? he,he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten kopyto chyba w głowę kopytem dostał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd że takie nauczycielki są u nas w gminie,kiedyś to ten zawód to było coś a dziś...Dobrze że wójt porządku pilnuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...