Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I bardzo dobrze. w tym kraju dopiero będzie normalnie, jak każde wykroczenie będzie skutecznie ścigane i zakończone wyrokiem. Na cąłym świecie, za napaść na policjanta groża bardzo surowe konsekwencje. A uns pijaczkom i dresiarzom wydaje się, że mogą się bezkarnie szarpać z policją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przez naprutego na rowerze omal nie wylądowałem w rowie. Pijany rowerzyści to zakała naszych dróg. Powinni gnoja od razu rozstrzelać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autorowi tekstu to chyba mózg ODPAROWUJE chyba że już odparował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka watacha na jednego a przecież obalony policjant już znał dane groznego przestępcy , wystarczyło pojechac do jego domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sie zamojska Policja (Milicja) wykazała:d w grupie siła!!! ...bo tak to sie boją zaczepiać osiedlowych cwaniaczków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilkudziesięciu policjantów na jednego pijanego????? 1) policjanci są szkoleni (za nasze pieniądze) do obezwładniania (nie tylko pijanych), używania środków przymusu itd. 2) Co wart policjant, który nie dał sobie rady z jednym pijanym a przewrócił się niechcący nie zachowując środków ostrożności podczas pracy 3) Co robili w tym czasie policjanci będący razem z przewróconym policjantem i dlaczego mu nie pomogli czy nie pomógł ?? Pytanie: Czy patrol policyjny jest od tego by się wyżywać na pijanych a potem zeznawać przeciwko niemu ??? Grozić sądem ?? Tylko dlatego że są bezradni nawet po szkoleniach: Legionowo, Piaseczno, Szczytno - i całe szkolenie zmarnowane za pieniądze podatników. Wszyscy policjanci (cały patrol) biorące udział w takich akcjach a nie dające sobie radę z pijanymi lub używające rąk, nóg czy pałek do wyżywania się nad pijanym winni być zwolnieni bez względnie bo szkoda pieniędzy podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahaha ale kicha, no to prawdziwy stroz prawa skoro chlopina po piwie przewrocil go i w dodatku zdazyl uciec. Chociaz moze to nie trzeba smiac sie tylko plakac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
55-letni czlowiek na lekkim rauszu(chyba na lekkim bo mogl jechac rowerem?)jest w stanie poturbowac mlodego wyszkolonego policjanta!!!!!!!!!!NO KOMENTS!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na wiosce;DDDDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To świadczy o wyszkoleniu policjantów-Pijany 55-cio latek,już prawie emeryt przewraca policjanta i ucieka,?????? Pewnie Schetyna i ten tam gienerał od polcjantów znowu będą ździwieni jak ktoś im zarzuci,że ten resort jest niedoszkolony.Osobiście za tak przeprowadzoną akcję jak tu opisana paru sztabowców posłałbym do diabła a temu pijanemu dałbym odznaczenie i zatrudnił, mimo jego wieku, w policji. To nie jest żart-swojego czasu sukcesywnie ktoś mi się włamywał do magazynu,z pełną świadomością zatrudniłem złodzieja recydywę na struża,od tamtej pory miałem spokój z kradzieżami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na sali;DDDDDD zadarmo biorą pieniądze z mojej ręty ku*** je***e i tak powiem nakarmcie psa bo zdycha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bezbronnego rowerzyste ścigają chyba was trza pościgać to zobaczycie co to pościg!!!!!ja mam w fiacie 126el 3.0 to możemy sie pościgać.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to Szanowny Wojak Szwejk by powiedział? Wszak tylko on mógłby zapanować nad tymi policjantami, aby do reszty się nie kompromitowali w oczach społeczeństwa polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiechu warte - taka policja jek jej funkcjonariusze. Czy ktoś wyciągnie z tej zabawy wnioski ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez jaj - na zachodzie za dotknięcie policjanta poszedłby siedzieć bez zawiasów, a ten rzuca się na niego i jeszcze biedaczek niewinny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal mi psa ktory nie potrafil go zlapac, normalnie smiech na sali, dlaczego psy lapia takich a nie dresiarzow, no pytam sie dlaczego? zal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak mają łapać przestępców jak pijanego rowerzysty nie mogą złapać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Poturbowany funkcjonariusz zadzwonił do dyżurnego i poprosił o wsparcie – mówi rzeczniczka zamojskiej policji. Wkrótce w Wielączy zrobiło się niebiesko. – Naliczyłem około 40 policjantów i 8 radiowozów – opowiadał nam dzisiaj świadek zdarzenia" Czy to jest normalne? Jak zwykłych ludzi okradają, albo palą po przystankach bądź zastawiają ludziom bramy wjazdowe do posesji, to się żadnego smerfa nie można doprosić..... a tu za jakimś pijaczkiem armię wysyłają.... IDIOTYZM do potęgi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie wiadomo czy był ten człowiek pijany ? Brawo - pokazowa akcja ! A paliwo ......... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba więcej na tym forum kolegów z Po... niż przypadkowych gości ..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd!!!!!!!!!!!! Policjant (młody, wyszkolony mężczyzna) został poturbowany przez 55 letniego rowerzystę i do tego pijanego jak podał w protokole. Nie rozumiem tylko jednego dlaczego ten policjant nie napisał również, ze o mało nie udusił tego rowerzysty. Nie dziwie się ze chłopina uciekł. Ja tez bym tak zrobiła gdyby ktoś mnie dusił. Ale to nie wszystko. Policja poszukiwała owego rowerzysty po całej Wielaczy i gdy go nie znalazła to chciała aresztować pierwszego lepszego człowieka, który stal na drodze, używając przy tym podstępu. Wszyscy wiemy kto zapłaci za ta akcje???????? Oczywiście my, podatnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...