Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak mus to mus
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie wiem kto zwariował- ja czy oni? ale niech się modlą... za siebie i za nas wszystkich.
0
CZy takie modły coś dają?Pamiętam,jak kiedyś lepperiada z sejmu modliła się (chyba niezbyt pobożnie),aby Bóg zesłał słońce,ponieważ ciągłe deszcze spowodują ogromne straty w rolnictwie.I Bóg wysłuchał,zatrzymał deszcz.Słoneczko świeciło dłuuuuuuugo,aż roślinki uschły z braku deszczu. A co do modłów za zmarłych w katastrofie (i innych zmarłych)Otóż jeśłi dusza po śmierci idzie do nieba,to po co modły za duszę zmarłych?A jeśli po śmierci dusza idzie do piekła,to już żadne modły i czary mary w wykonaniu facetów ubranych w kolorowe ciuszki nic nie pomoże,bo z piekła nic nie może takiego delikwenta wydostać.A czyśca nie ma.Nie wspomina wogóle pismo św.A w takim razie po co sądostateczny:?Kto jest w niebie to tam zostaje.A kto dostał się do piekła,to nic go stamtąd nie wyciągnie.Nawet żadne modły w wykonaniu opierścienionych facetów z torbami po cukrze na głowie. Reasumując:modły za "dusze zmarłych" potrzebne są księżom.Mają z tego niezłą kaskę
0
KULwa napisał:
CZy takie modły coś dają?Pamiętam,jak kiedyś lepperiada z sejmu modliła się (chyba niezbyt pobożnie),aby Bóg zesłał słońce,ponieważ ciągłe deszcze spowodują ogromne straty w rolnictwie.I Bóg wysłuchał,zatrzymał deszcz.Słoneczko świeciło dłuuuuuuugo,aż roślinki uschły z braku deszczu. A co do modłów za zmarłych w katastrofie (i innych zmarłych)Otóż jeśłi dusza po śmierci idzie do nieba,to po co modły za duszę zmarłych?A jeśli po śmierci dusza idzie do piekła,to już żadne modły i czary mary w wykonaniu facetów ubranych w kolorowe ciuszki nic nie pomoże,bo z piekła nic nie może takiego delikwenta wydostać.A czyśca nie ma.Nie wspomina wogóle pismo św.A w takim razie po co sądostateczny:?Kto jest w niebie to tam zostaje.A kto dostał się do piekła,to nic go stamtąd nie wyciągnie.Nawet żadne modły w wykonaniu opierścienionych facetów z torbami po cukrze na głowie. Reasumując:modły za "dusze zmarłych" potrzebne są księżom.Mają z tego niezłą kaskę
Słuchaj, KULwo, wypowiadająca się w stylu STYXa. Spod której latarni walisz te teksty? Tobie nawet torba po cukrze nie pomoże, nawet torba kierowcy TiRa. Jeżeli ktokolwiek zainteresuje się tobą, to może tylko Urząd Skarbowy za nieodprowadzanie podatków za latarnianą pracę.
0
Gość napisał:
Słuchaj, KULwo, wypowiadająca się w stylu STYXa. Spod której latarni walisz te teksty? Tobie nawet torba po cukrze nie pomoże, nawet torba kierowcy TiRa. Jeżeli ktokolwiek zainteresuje się tobą, to może tylko Urząd Skarbowy za nieodprowadzanie podatków za latarnianą pracę.
Odpier...się deb***u !
0
Hmmmm...tylko do adwentu ? Hmmm...Mało. I za krótko. I tylko w święta i niedzielę ? Hmmm...za mało i za krótko...hmmm... Pozdrowienia dla tych którzy ponad modlitwę przekładają jednak pracę na rzecz ojczyzny. Historia pokazuje i uczy,że korzyści w tym przypadku są realne a nie wirtualne.
0
Panie Wacku, a czyją ojczyznę ma pan na myśli ? Swoją czy naszą? Pytanie ważne bo pańskiej żadne modły już nie pomogą a naszej potrzebne jest tylko jedno: likwidacja kościola katolickiego a przynajmniej zaprzestania utrzymywania molocha kosztem społeczeństwa. Zostańcie z nałogiem.
0
ZSRR napisał:
Panie Wacku, a czyją ojczyznę ma pan na myśli ? Swoją czy naszą? Pytanie ważne bo pańskiej żadne modły już nie pomogą a naszej potrzebne jest tylko jedno: likwidacja kościola katolickiego a przynajmniej zaprzestania utrzymywania molocha kosztem społeczeństwa. Zostańcie z nałogiem.
Skąd tacy inteligenci się biorą? Gdzie jest twoja ojczyzna? A wiesz co to jest OJCZYZNA? Watpię! DLa takich ludzi nie ma żadnej świętości oprócz wódy narkkotyków. Idź tam skąd przyszedłeś!
0
Już mam się śmiać ?
0
~gosc~ napisał:
Skąd tacy inteligenci się biorą? Gdzie jest twoja ojczyzna? A wiesz co to jest OJCZYZNA? Watpię! DLa takich ludzi nie ma żadnej świętości oprócz wódy narkkotyków. Idź tam skąd przyszedłeś!
Ja wiem, ale ty już do swojego Watykanu powinieneś powoli wracać.Razem z ww.
0
ZSRR napisał:
Ja wiem, ale ty już do swojego Watykanu powinieneś powoli wracać.Razem z ww.
Ha ha lepiej do Watykanu niż do piachu! Jak zdechły kundel!
0
STYX napisał:
Odpier...się deb***u !
A co za nerwy? Czyżby resztę rozumu odjęło? Zawsze taki opanowany kulturalny a dzisiaj klnie! Oj nie ładnie początki załamania nerwowego!
0
STYX napisał:
Odpier...się deb***u !
A co za nerwy? Czyżby resztę rozumu odjęło? Zawsze taki opanowany kulturalny a dzisiaj klnie! Oj nie ładnie początki załamania nerwowego!
0
~gość~ napisał:
Oj, bo mnie KULwa walnęła w łeb, ona też tu pisze takie głupoty jak ja, wróciła z roboty(he,he,he) wściekła, że torbą ją za mocno przygniotło, aż se odciska zrobiła, no i żem sie wkurzył.
0
STYX napisał:
Oj, bo mnie KULwa walnęła w łeb, ona też tu pisze takie głupoty jak ja, wróciła z roboty(he,he,he) wściekła, że torbą ją za mocno przygniotło, aż se odciska zrobiła, no i żem sie wkurzył.
He he he...mam sobowtóra. Milo mi,ze stałem sie wzorcem do naśladowania. A miałem obawy,ze jestem zbyt wulgarny a to nieprawda, podoba się. Dziekuję.
0
no cóż - powyższa "dyskusja" zeszła na żenujący poziom ... taką po prostu niektórzy posiadają kulturę osobistą. To że mają być prowadzone modlitwy za Ojczyznę nie jest czymś złym ( rozumiem że są obywatele naszego państwa którym - z różnych względów to się nie podoba ...) ale przypominam, że w lipcu 2008r. miała miejsce 65 rocznica Rzezi Wołyńskiej tj. LUDOBÓJSTWA dokonanego na 150 tys. Polakach na Wołyniu i Podolu przez banderowców z tzw. UPA i na zorganizowane przez Kresowian w Warszawie uroczystości nie przybyli nie tylko najważniejsi politycy ale także NIKT z rzymsko-katolickich biskupów !!! Wtedy Ojczyzna się nie liczyła ? A co panowie biskupi sądzą o tych 150 tys. Polaków zarżniętymi przez banderowców - czy dlatego że to byli chłopi ( a najczęściej małe polskie chłopskie dzieci !) to byli oni gorszymi Polakami ? Obłudę polityków oraz ich "strategiczne" interesy jeszcze można zrozumieć , ale haniebne zachowanie wtedy biskupów już niestety NIE !!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: