Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wieźli 1370 gramów marihuany, wpadli podczas kontroli drogowej

Utworzony przez polonista, 28 października 2012 o 13:44 Powrót do artykułu
1370 gram? a może 1370 gramów? 1 gram, 2 gramy, 70 gramów. 1 kilogram, 2 kilogramy, 70 kilogram??? czy kilogramów? może w końcu "Redaktorzy dziennikarze" nauczą się poprawnie odmieniać taki skomplikowany wyraz jakim jest GRAM....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
.....Wieźli 1370 gram .... Panie "ałtor" notatki.Gdzieś pan się uczył języka polskiego?.Po WUMLach lepiej byli wyszkoleni.Myślę,że i rydzykówka też co nieco nauczy. Ale lokalne gazeciny zatrudniają przypadkowych ludzi.....Można i tak.
0
"gdzieś"?
0
polonista napisał:
1370 gram? a może 1370 gramów? 1 gram, 2 gramy, 70 gramów. 1 kilogram, 2 kilogramy, 70 kilogram??? czy kilogramów? może w końcu "Redaktorzy dziennikarze" nauczą się poprawnie odmieniać taki skomplikowany wyraz jakim jest GRAM....
Tak samo jest z jednostką o nazwie VOLT,Pisarczyki mieniący się dziennikarzami odmieniają (?): 1volt,5 volt,30 volt......etc. Też wielu komentatorów bardzo brutalnie kaleczą język polski używając giertychowszczyzny i wałęsowszczyzny:zrobioM,kupioM,soM,jadoM,......Są jeszcze i inne kwiatki,a mianowicie z byłego papieża Piusa,robioM alkoholika wymieniając jego imię ja ko PiJus (biJologia...)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: