Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wkrótce wyrok ws. fałszowania recept przez radnego Misztala

Utworzony przez lekarz_z_lublina, 15 czerwca 2010 o 15:32 Powrót do artykułu
Miej trochę godności i sam oddaj mandat do rady sejmiku. Wstyd mi za takich lekarzy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Adwokat chyba kpi z ludzi, prawa i rozsądku, jaka to osoba godna zaufania jeżli połakomił sie na takie drobne kwoty. Dzisiejszy radny a wcześniej poseł tak zasmakował bycia "kmś" że już kilka razy zmieniał przynależność partyjną byle by zostać wybranym. Szkoda ze nikt nie zechciał tracić czasu w sądzie gdy zbierał podpisy jako kandydat na posła pod pretekstem bezpłatynych badań okulistycznych bo to nie miało nic wspólnego z etyką lekarską ani z uczciwością. Osoba piastująca taką funkcję ponoć zaufaqnia publicznego nie powinna się uchylać od konsekwencji a sąd powinien właśnie z tego względu wymierzyć surowszą karę . To zwykłe naciąganie i nadużycie zaufania publicznego. Miałęm nieprzyjemność poznac tego pana osobiście i nie mam o nim najlepszego zdania nie oceniam go jako lekarza bo nie znam sie na tym ale jako człowiek robi niestety potwierdzone wrażenie karierowicza i naciągacza.
0
dobre jak nie ma co powiedziec to opowiada ze to sprawa polityczna a ktory to z politykow jasnie panu lekarzowi powiedział,zeby wypisywal recepty takie a nie inne?????. co ma piernik do wiatraka fakt jest faktem ze wypisywal.a tak ciekawy jestem jaka partie teraz obierze pan okulista?????facet ma jeszcze tupet a czy bardzo znany jak przekonywal pan mecenas to nie wiem z tego ze nie stawial sie w sadzie na wezwania to napewno.moze by tez sad podliczyl koszt calej sprawy????ile to podatnikow kosztowalo???
0
Ciekawa jestem, jak się dziś czują ci, którzy głosowali na tę osobę hmm "godną zaufania"? Zero klasy!
0
Dlaczego autor tekstu nie przypomniał że pan radny jest drugą kadencję wybrany z listy Samoobrony, a obecnie sympatyzuje z PO i to z jej rekomendacji zasiada w fotelu przewodniczącego Komisji Zdrowia Sejmiku? Co prawda kole w oczy? Boi się Pan narazić? Jeśli się wybiera taki zawód trzeba pisać i rzeczy za które można dostać po głowie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: