Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włamał się do czyjegoś domu, ugotował sobie rosół i poszedł spać

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 maja 2016 o 10:20 Powrót do artykułu
Trafił na jakiegoś biedaka , którego całe zapasy żywności to były dwie konserwy i coś na rosół.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak by nie bylo Poklucil sie zona -nawet u najbardziej cierpliwebo kiedys psychika musi puscic, wiec kara nie moze byc duza, co najwyzej wstawic okno odkupic konserwy ,wziasc oplate za rosol;)
0
przynajmniej głodny nie będzie :)
0
ło urwa ale koleś :D
0
jaka piękna historia! nic nie ukradł, nic nie zniszczył, tylko sie biedak najadł. A to ze "grozi mu do 10 lat" to jakis zart. pozdrawiam rosolożercę. :)
0
Właścicielu mieszkania bądź człowiekiem koleś nic nie ukradł zjadl tylko 2 konserwy i jeszcze rosół ci zrobil....daj człowiekowi zapas na drogę powrotną dorzucić ze 2 piwa o życzę powodzenia w drodze powrotnej a nie policje wzywasz !!!
0
To jest POLSKA za włamanie i zjedzenie 2 konserw oraz ugotowanie rosołu ( pewnie całego nie zjadł i mógłby się podzielić z gospodarzem który pewnie wrócił do domu z pracy głodny zmęczony a tu ciepły rosół na stole ) chłopu grozi do 10 lat wiezienia. Gwałciciel który zgwałcił kobietę, która będzie miała uraz psychiczny do końca życia dostanie 5 lat, pedofil który krzywdzi dzieci dostanie również niską karę. Gdzie tu sprawiedliwość za dokonany czyn
0
za zatrucie rzeki - max 5 lat :D ***epoznan.pl/news-news-67224-Cztery_osoby_z_zarzutami_za_zatrucie_Warty
0
Jak ja ku*wa kocham Polskę - jest ona tak bardzo sprawiedliwa... A tak na serio - nie mógł gościu odpuścić? Kuźwa jeżeli widzi że ktoś obcy śpi w domu to na 100% nic nie ukradł bo gdyby ukradł to by po prostu uciekł! I teraz grozi mu 10 lat no pięknie. Gwałciciel dostanie 5, pedofil pewnie też z 5 lat, gościu który katuje zwierzęta dostanie 4 lata a facet który ugotował sobie zupę i zjadł 2 konserwy grozi 10 lat. Klask Klask Klask.
0
Za to okno które wybił powinien zapłacic, konserwy odkupic i koniec pieśni a nie 10 lat... No, ale to Rydzykland, kraj niecywilizowany
0
już niedługo będziecie się dzielić z uchodzcami! żonami, jedzieniem, corkami! będziecie ich utrzymywać. Po pierwsze:dlaczego nie wszedł do domu w którym był domownik? nie poprosił o strawę i nocleg. po drugie, nie zdążył jescze nic zabrać. po trzecie kradzież z włamaniem jwg, prawa jest niezależna od kwoty którą skradł/ w tym wypadku 2 konserwy/Po trzecie : Czy Wy BARANY wiecie co to jest własność prywatna?Po czwarte:jak się czujecie kiedy wracacie do domu i stwierdzacie włamanie? Po piąte w USA byłby już zastrzelony przez właściciela a tak podatnicy będą go dożywiać w kryminale
0
"do" 10 lat debile... równie dobrze może dostać rok w zawiasach
0
Ubawiło mnie te dziesięć lat, prawdziwy włamywacz dostanie rok.
0
62 latek i 180 kilometrów powrotnej drogi do domu powinno być karą a nie 10 lat. 12 lat to dostał pewien gościu za zabójstwo w obronie własnej. 10 lat to kara mocno przesadzona.
0
Jeju, co za naróc, co za ludzie... No naprawdę - dwie konserwy i produkty na rosół... Ja bym gościa obudziła, dała prowiant na drogę i kazała wracać, skąd przyszedł. :P
0
Dzienniku Wschodni! Kto pisze u Was te teksty? Mnóstwo błędów wszelakich! Interpunkcja pod psem. Zróbcie coś z tym albo poproście mnie o konsultacje przed publikacjami. Trochę wstyd, że portal informacyjny, jak mniemam - z aspiracjami - tak się popisuje...
0
Może mu grozić nawet dziesięć lat - to śmieszne. Tutaj to rzeczywiście możemy mówić o pomroczności jasnej a nie jak w przypadku syna p.Wałęsy
0
I co wystarczy ,ze niby odkupi te konserwy itp. oraz wstawi okno i po sprawie??? Popieram prywatnosc,bo to jak najbardziej jest wlamanie. Za raki czyn musi ponieść stosowną. Takie zachowanie nie jest normalnym. Tak jak ktos juz napisal - mógł zapukać do domu w którym byli jacyś ludzie i poprosic o strawe, a takiej samowolki nie uważam
0
i pojdzie siedziec jak za gwalt
0
gdzie ja się urodziłam XD
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: