Przypadkowo natrafiłam na stronę pogotowia i po przeczytaniu kilku wpisów, jestem wzburzona tak niskim poziomem kultury i ... osób piszących,lecz myślę, że nie wiedzą co piszą, chyba że pod dyktando przedszkolaka? Przepraszam jak obraziłam ale takie moje wrażenie i nie tylko? Dla mnie każdy człowiek myślący nie będzie pisał steku bzdur na Pana Dyrektora tylko dlatego, że Pan Dyrektor chciał dać podwyżkę każdemu pracownikowi i to panowie kierowcy podważyli (uważają się za najważniejszych w pogotowiu), sami doprowadzili do tej niesmacznej sytuacji i teraz szukają kozła ofiarnego w postaci Pana Dyrektora, pracowników administracji, pracowników warsztatu itd. Panowie kierowcy jeżeli chcecie rozmawiać, rozmawiajcie ale moja rada dla Was wszystkich-nie kosztem innych ludzi których obwiniacie, a dzielicie z nimi los tej firmy po kilka lub kilkanaście lat. Walczcie panowie o słuszny cel z kulturą i poszanowaniem drugiego człowieka, bo pieniądz to rzecz nabyta a nadszarpnięta godność człowieka za żadne pieniądze nie może być odkupiona. Trzymam kciuki i myślę, że rozsądek zwycięży i pojawia sie slowa ktore buduja, a nie rujnuja!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz