Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybieramy MISS DZIUR: Dołek za dołkiem w drodze do uzdrowiska

Utworzony przez mjut, 15 kwietnia 2009 r. o 13:13
nie wiem czy się zmieści tyle zdjęć Lublin i okolice po zimie to jedna wielka DZIURA, ale pewnie jak zwykle załatają część prowizorycznie-byle do następnej zimy;) pozdrawiam wszystkich kierowców!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszym pięknym województwie takich kwiatków jest bez liku. Zapraszam na trasę Poniatowa - Wojciechów . To co dzieje się na drodze w miejscowości Kolonia Szczuczki, a następnie w samych Szczuczkach woła o pomstę do nieba. A nasi kochani drogowcy niedlugo już będą wstawiac ograniczenia prędkości do 5km/godz, a i tak trzeba będzie uważac aby w dziurze nie pozostawic miski olejowej lub całego zawieszenia.Po bliskim spotkaniu z taką dziurą napełnioną wodą pozostało mi zakupic nową felgę- to i tak miałem dużo szczęścia że tak się skończyło.Jedynym antidotum jakie drogowcy z powiatowej służby drogowej w Opolu Lubelskim i Bełżycach jest zasypywanie tych dziur lub zalepianie ( i to bardzo niedbałe) mazią przypominającą asfalt, ale przecież oni tą drogą nie jeżdżą!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie. Jak ich przewiozą po tych drogach to może coś zrozumieją. To powinna być ogólnopolska akcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...