Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybierz najlepszego policjanta Hrubieszowa

Utworzony przez Gość, 28 kwietnia 2010 o 23:08 Powrót do artykułu
uważam że IPN działa słabo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bezpieczny Powiat Hrubieszowski tworzył Gierun ( ksywa wędrowniczek) Gałęzowski, Kosakowski. W plebiscycie wytypowano 23 najlepszych policjantów ostatniego 20 lecia z KPP Hrubieszów. Moim zdaniem to tylko emerytowany dożywotni kadrowy Kasperski wytypował swoich kumpli.Przecież był kiedyś Sekretarzem POP PZPR i prostował kręgosłupy. Czyni to dalej już jako emeryt służąc w KPP Hrubieszów, dożywotnio na stanowisku zaufanego kadrowego. Podobno wytypował do nagrody na najlepszego, emeryta Markiewicza też byłego sekretarza POP PZPR, emeryta Millera Wydział VI SB, pułkownika Gronkiewicza aktualnie z-ca KPP, który był krótko funkcjonariuszem Wydziału IV SB.Chyba w hrubieszowskiej jednostce czas na zmiany Panie Komendancie Wojewódzki. Chyba, że ta formacja jest najlepsza w kierowaniu tą jednostką. Może z tego powodu zamknięto całe centrum miasta od 16.07.2010 do 18.07.2010 godzina 22.00. Jako emeryci też służący kiedyś od 1989 roku w tej jednostce, pominięci w plebiscycie i nie zaproszeni na imprezkę, chyba nie jesteśmy jej godni. Byliśmy za uczciwi i szanowani przez mieszkańców. Obecnie na aucie. `Zapraszamy do Chłopa 23.07.2010 za 80 zeta od osoby. U nas nie będzie blokady. Pełna swoboda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: