Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

wybory samorządowe

Utworzony przez KrzysiekBrzuśka, 14 października 2010 r. o 15:58
hej, to mój pierwszy post tutaj niedługo wybory samorządowe, zainteresowaliście się już? a może macie jakiegoś upatrzonego kandydata? moim zdaniem jest kilku wartościowych kandydatów, osobiście mam na oku panią martę pfeifer. kandyduje z osiedla kilińskiego. wprawdzie takie lokalne wybory nigdy nie mają dużego wydźwięku medialnego, ale pfeifer wzięła sobie chyba za cel to zmienić. na swoim blogu ( www.marta-pfeifer.blogspot.com ) prowadzi bardzo merytoryczną kampanię, nikogo nie obraża, mówi co myśli, a chyba takich kandydatów nam trzeba? z kandydatów łukasz kwiatkowski ma jeszcze swoją stronę, ale wydaje mi się osobiście zbyt oficjalna. macie jakieś opinie? zapraszam do dyskusji!
Ostatnio edytowany 15 października 2010 r. o 15:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej, naprawdę nikogo nie obchodzą nasze lokalne wybory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KrzysiekBrzuśka napisał:
hej, naprawdę nikogo nie obchodzą nasze lokalne wybory?
Oczywiście, że obchodzą. Zaangażowani politycznie mogą pokomentować na www.niebojtasiewojta.pl, to jest dobre miejsce, jeśli tutaj nikt nie chce rozmawiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partie w samorządach lokalnych działają tylko na swoją korzyść, niestety. Głosowania według partyjnego klucza niestety nie prowadzi do rozwoju czegokolwiek, poza partią Zapraszam do obywatelskiej inicjatywy dla ludzi myślących samodzielnie http://www.facebook.com/pages/Partie-wyp/156961671009192?ref=sgm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...