Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda ze nie mial kamerki w samochodzie....pare groszy a klopotow mniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamerka to powinno być obowiązkowe wyposażenie we wszystkich samochodach ktoś jednak się tego boi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógł mieć i 50 lat doświadczenia i cóż z tego - sen jest silną potrzebą. A teraz może ściemniać, dowodów brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca pks puławy nie jest winny jest dobrym pracownikiem i to napewno szkoda mi kierowcy.ja jako czesty pasazer pksu puławy potwierdzam ze jest dobrym pracownikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógł mieć i 50 lat doświadczenia i cóż z tego - sen jest silną potrzebą. A teraz może ściemniać, dowodów brak.
Na zaśnięcie też nie masz dowodów, to po co się wymądrzasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo wiem ze to sa dobrzy kierowcy nawed moge to potwierdzic i szkoda mi kierowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy uchwalić przepis ze kierowcy autobusu musza miec zamontowane kamerki samochodowe ( koszt dla firmy ok. 200-300 zł na autobus) i nie trzeba by było długich kosztownych śledztw powypadkowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu uderzył w prawe czy lewe pobocze? Bo artykuł jest trochę sprzeczny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie wypisujcie pierdół .Wiecie co to tachograf ??? Kierowca ma być i jest wypoczęty ,obowiązują go przerwy .Są przepisy w tej materii dot przerw gdzie jest to odnotowane w tachografie .A poza tym gdy kierowcy bardzo się zachce spać to przepisowo ma prawo stanąć i się kimnąć choć by na te minimalne 15 minut. Fakt z tymi kamerkami to powinny byc fajne są juz za 100 pln plus karta pamięci która może być od 15 do parudziesięciu złotych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autobus przewrócił się jadąc z Wielunia w stronę Kępna na prawy bok przy swoim prawym pasie uderzając w przepust więc na jaki przeciwny pas? Jestem córką jednej z poszkodowanych kobiet, nie było mowy o żadnym samochodzie, kierowcy nawet nie pomagali ludziom wydostać się z autobusu! Prokuratura powinna dokładnie przeanalizować to co w tej chwili jest wymyślane no chyba że kierowca myśli że jechał lewym pasem po angielsku chociaż pasażerowie tego nie zauważyli???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję, że nikomu nic poważnego się nie stało. Na drodze trzeba być zawsze bardzo czujnym. BUSOMAT PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...