Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie Krynica tylko Krynice.Tak ciezko dobrze na mape spojrzec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wie ktoś kto to był?? albo chociaż ile miał lat i jak miał na imię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krynica??????? To moze wypadek był koło tomaszowa mazowieckiego? Pisać durnoty to kazdy moze. Zreszta text jest ze strony kwp w lublinie...Wypadek był w KRYNICACH!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miał ponoć 27 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miał 29 lat. Nazywał się Benedykt W.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się jeździ jak wariat, nie przestrzega prawa i przepisów to tak się kończy, szybciej jeździjcie drodzy motocykliści w końcu mniej wariatów na drogach będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten wypadek stał sie na kilka sekund przed tym jak wyjechałam na główną w krynicach.jeszcze kurz z motoru lezącego na poboczu leciał.dwóch kolegów(motocyklistów)zmarłego próbowało go ratować poprzez sztuczną reanimacje ale sie nie udało(wyrazy współczucia dla rodziny tego chłopaka).nie wiem dokładnie co sie stało ale częsci motoru były porozrzucane po jezdni.tam jest wzniesienie i mało kto stosuje sie do prędkości tam nakazanej.przykro mi,zal młodej osoby;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co piszecie takie glupoty jak nie wiecie jak bylo, rozjechal samochodem chlopaka i tyle ale motocyklista zawsze bedzie winny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
po co piszecie takie glupoty jak nie wiecie jak bylo, rozjechal samochodem chlopaka i tyle ale motocyklista zawsze bedzie winny
Powtarzam: Nie dawać gówniarzom kierownicy do ręki! Egzamin powinien być zdawany w 3-ch etapach, trzeci najtrudniejszy! Tak jak w Santa Leone. Gówniarz,szarżujący na motocyklu, nawet jak ma 23 - 35 lat zawsze będzie gówniarzem! Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najechałam na ten wypadek, koszmar, w drodze do Zamościa mijałam ich, pomyślałam tylko "dawcy" jechali może z 180/h kiedy wracałam z Zamościa jeden z nich już nie żył.Nie wiem czemu tylu młodych ludzi ryzykuje swoje życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie był gówniarz, kto go zna to wie, jaki była. A na śmierć w tak młdym wieku nikt nie zasluguje nawet wedle pana wyżej gówniarz. Troche szacunku... nie zawsze winny jest ten kto oczywisty.... To madry, spokojny chłopak.... wiec dajcie spokój z obrażaniem kogoś kogo nie znacie. Przyczyny nie śą już takie banalne, zę to wina motocyklisty?!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój. Teraz kłótnie o to kto był winny nic nie dadzą, życie to mu nie wróci. Chociaż robił to co kochał. Niech spoczywa w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wioek napisał:
To nie był gówniarz, kto go zna to wie, jaki była. A na śmierć w tak młdym wieku nikt nie zasluguje nawet wedle pana wyżej gówniarz. Troche szacunku... nie zawsze winny jest ten kto oczywisty.... To madry, spokojny chłopak.... wiec dajcie spokój z obrażaniem kogoś kogo nie znacie. Przyczyny nie śą już takie banalne, zę to wina motocyklisty?!!!!!
Nie miałem na myśli tego konkretnego chłopaka, niech go Pan Bóg weźmie do Raju. Szkoda mi go bardzo i współczuję wszystkim jego bliskim i znajomym. Nie wiem, czy to jego wina, czy kierowcy samochodu. Ale to co napisałem tego nie wycofuję, traktując sprawę jako ogólnie dotyczącą wszystkich bezmyślnych motocyklistów. Mieszkam przy głównej ulicy ze skrzyżowaniem swietlnym i jak widzę ruszających z wyciem silnika na jednym kole idiotów to co mam pisać? Że są poważni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dokładnie.. kochał to co robił, lecz widocznie taki miał mieć swój koniec. Kondolencje dla Rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beniu zawsze będę o Tobie pamiętać. Spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego piszecie głupoty jeżeli nie wiecie.To był przyjaciel mojego męża często u nas przebywał reperował samochody bo pracował jako mechanik.Zginą bo za szybko jechał motorem.Dzięń wcześniej był u nas przyjechał do mojego męża pochwalić to co kupił maszynę ale bez przedniego chamulca zgubiła go brawura.Był świetnym kumplem wszystkim z chęcią pomagał i taki pozostanie w naszej pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Dajcie spokój. Teraz kłótnie o to kto był winny nic nie dadzą, życie to mu nie wróci. Chociaż robił to co kochał. Niech spoczywa w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał 28 lat życie przed nim było ale Bozia tam jego potrzebowała."Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą".Na zawsze zostaniesz Benuś w naszej pamięci. ..... (\***/) .....( \(_)/ ) .....(_ /|\ _) ......./___\...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej, dajcie spokoj nie jechali az tyle ! Widzialam bylam przy wypadku jak mowili ze jechali moze nawet nie ze 100 !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, nie trzeba prędkości by zginąć. Niestety stało sie jak stało, teraz już pozostał juz tylko ból.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...