Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy lekarz w Zamościu [*], pomógł tylu ludziom, koszmar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i chyba w łapę też nie brał skoro jeździł Thalią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pozostali uczestnicy wypadku jakie mieli zawody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia. a te durne komentarze o zawodach ---ludzie macie porąbane w głowach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SMUTNE!!! Odszedł wspaniały człowiek, świetny lekarz. Kilka tygodni temu przyjmował na oddział i leczył moją córkę. Mało jest takich lekarzy jak dr.Dołomisiewicz. BOŻE, CZEMU GO ZABRAŁEŚ???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla dzieci i żony. Jest nam niezmiernie przykro. Wielka strata. Odszedł wspaniały człowiek. Widocznie Pan Bóg potrzebował Go w niebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chodzi o zawód a może po części bo dzięki temu zawodowi pomagał i bardzo chciał pomagać, to był lekarz z duszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
No i chyba w łapę też nie brał skoro jeździł Thalią...
Gościu to jest wielka tragedia. Faktycznie odszedł wspaniały człowiek, a takie teksty o łapówach to możesz sobie wsadzić gdzie chcesz, ale prośba nie szkaluj niewinnych i uczciwych ludzi. Jeśli nie wiesz o co chodzi to nie podejmuj durnych komentarzy i nie pisz bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma rodziny napisał:
Widocznie Pan Bóg potrzebował Go w niebie.
Jak to Pan Bóg go potrzebował ??? Kazał mu grzać jak diabeł na mokrej jezdni?. Sam się wyeksmitował na tamten świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj w TV mówili, że 95% dróg krajowych nie spełnia norm dróg publicznych - pewnie ta była w 5% pozstałych skoro przyczyną było "niedostosowanie szybkości do warunków" - jak zwykle zresztą, ale jakże by mogło być inaczej, że tak powiem...bilbordowo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez "warunki" rozumie się też stan w jakim znajduje się droga, kierowca i sam samochód. Tamten odcinek jest w tragicznym stanie i do tego wąski a na domiar złego było ślisko (mokra jezdnia) a do tego Renault Talia to nie jest Porsche. Co ciekawe gdy zginą ten zacny lekarz to wszyscy piszą ,że to straszna tragedia. Owszem tragedia jak każda śmierć. Ale ciekaw jestem gdyby zamiast lekarza ten wypadek spowodował przysłowiowy dres w przysłowiowym BMW. Jakie by były wtedy komentarza????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiekszosc wypadkow powoduja kierowcy BWM, calibry a kierowcy renault rzadko kto za szybko jechal?? wydaje mi sie ze ze lekarz i go wyrzucilo na przeciwny pas chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Jak to Pan Bóg go potrzebował ??? Kazał mu grzać jak diabeł na mokrej jezdni?. Sam się wyeksmitował na tamten świat.
Otóż to. Za szybko jechał, to fakt. Może i dobry był lekarz, ale..... Pirat drogowy. Dobrze, że innych nie pozabijał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Gościu to jest wielka tragedia. Faktycznie odszedł wspaniały człowiek, a takie teksty o łapówach to możesz sobie wsadzić gdzie chcesz, ale prośba nie szkaluj niewinnych i uczciwych ludzi. Jeśli nie wiesz o co chodzi to nie podejmuj durnych komentarzy i nie pisz bzdur.
No nie zrozumiałaś chyba intencji "gościa" Thalia to nie jest jakiś super samochód. Więc to że jeździł takim złomem może świadczyć o jego uczciwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj nie zawinił czlowiek lecz stan zamojskich drog ktory za cara był pelszy a terasz to urwiska gdzie dochodzi do wypadkow kolizji i smierci ludzi , bo nikt nic nie robi w kierunku polepszenia jakoscidrod , tylko kaska do kieszeni, nara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wiekszosc wypadkow powoduja kierowcy BWM, calibry a kierowcy renault rzadko kto za szybko jechal?? wydaje mi sie ze ze lekarz i go wyrzucilo na przeciwny pas chyba
Ciekawi mnie na jakiej podstawie człowieku sądzisz,że większość wypadków powodują kierowcy BMW,czy Calibry???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POKÓJ JEGO DUSZY !!! Był świetnym lekarzem a przede wszystkim wspaniałym czlowiekiem. Kondolencje dla Rodziny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znałam p.Dołomisiewicza tylko z widzenia, ale znam jego syna. Wiem że to są bardzo dobrzy ludzie.. pomagają innym i są bardzo skromni. Jestem pewna w 100% że był on uczciwym lekarzem, i mam nadzieje że będzie mu tam..w niebie bardzo dobrze [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziliśmy z Władziem do jednej klasy w jednym z warszawskich liceów. Rok temu na wiosnę odbyliśmy spotkanie klasowe. Władzio przywióżł wspaniałe jedzonko. Było super! Nasza klasa nie może być na pogrzebie. Ale obiecujemy,że napewni Cię Władku odwiedzimy i nie zapomnimy tak jak Julka Podgórskiego. A jeśli bedzie nam dane spotkac się kiedyś i jeszcze raz pisać maturę to obiecaj, że weźmiesz tą ściągę z matmy. Szok!!!!!! Beata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...