Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Guciowie: Pięć osób rannych, jedna nie żyje

Utworzony przez marta, 22 sierpnia 2010 r. o 20:40 Powrót do artykułu
oni jechali bardzo szybko, lekko stówkę mieli. tak uderzyli w to drzewo,że aż się złamało i konary spadły na samochody stojące na parkingu przed Zagrodą Guciów. przejeżdżałam tamtędy chwilę po zdarzeniu, kilka kilometrów dalej wymijałam się z Policją i Strażą Pożarną. świadkowie wypadku i turyści z zagrody udzielali pierwszej pomocy poszkodowanym z samochodu, lecz osoby potrąconej nie zauważyłam. taki widok daje do myślenia i zdejmuje nogę z gazu na długi czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni jechali bardzo szybko, lekko stówkę mieli. tak uderzyli w to drzewo,że aż się złamało i konary spadły na samochody stojące na parkingu przed Zagrodą Guciów. przejeżdżałam tamtędy chwilę po zdarzeniu, kilka kilometrów dalej wymijałam się z Policją i Strażą Pożarną. świadkowie wypadku i turyści z zagrody udzielali pierwszej pomocy poszkodowanym z samochodu, lecz osoby potrąconej nie zauważyłam. taki widok daje do myślenia i zdejmuje nogę z gazu na długi czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też przejeżdzałem tamtedy dzisiaj. Smutny widok i daje do myslenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marta napisał:
oni jechali bardzo szybko, lekko stówkę mieli. tak uderzyli w to drzewo,że aż się złamało i konary spadły na samochody stojące na parkingu przed Zagrodą Guciów. przejeżdżałam tamtędy chwilę po zdarzeniu, kilka kilometrów dalej wymijałam się z Policją i Strażą Pożarną. świadkowie wypadku i turyści z zagrody udzielali pierwszej pomocy poszkodowanym z samochodu, lecz osoby potrąconej nie zauważyłam. taki widok daje do myślenia i zdejmuje nogę z gazu na długi czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem ten wypadek coś okropnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marta napisał:
oni jechali bardzo szybko, lekko stówkę mieli. tak uderzyli w to drzewo,że aż się złamało i konary spadły na samochody stojące na parkingu przed Zagrodą Guciów. przejeżdżałam tamtędy chwilę po zdarzeniu, kilka kilometrów dalej wymijałam się z Policją i Strażą Pożarną. świadkowie wypadku i turyści z zagrody udzielali pierwszej pomocy poszkodowanym z samochodu, lecz osoby potrąconej nie zauważyłam. taki widok daje do myślenia i zdejmuje nogę z gazu na długi czas.
Więc Ty jako świadek wypadku nawet się nie zatrzymałaś tylko zdjełaś "noge z gazu" i pojechałaś dalej ? Piękna postawa dla kogoś kto umoralnia innych ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylo tyle ludzi a ci ktorzy cos widzieli to uciekli ! nie wiem czego sie bali przeciez trzeba bylo pomoc. ta biedna kobieta zostala sama. skandal byl z karetka!!!!!!! przyjechala po pol godziny ! koszmar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam takie samo zdanie jak monika... nie bylo mnie tam ale moge sobuie wyobrazic... cale rodziny przylepione do okna i gapiace sie na ludzka tragedie... noga zdjeta z gazu tylko po to zeby wiecej czsu bylo to ogladanie wypadku.. a pomoc nie ma kto... jak to wy bylibyscie w takiej sytuacji to byscie blagali zeby ktos wam pomogl.... ale wy pomoc innym nie potraficie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, noga z gazu i dobrze jak było dużo ludzi to dobrze -pomogli. Po co tyle gapiów. Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudno żeby karetka z Zamościa dojechała w 5 minut - rzeczywiście skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego nie chadzam teraz na piesze drogowe wycieczki. I staram się poruszać jeśli to tylko możliwe komunikacją publiczną taką jak autobusy czy pociągi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam tamtędy jakąś godzinę po wypadku... to był straszny widok, to ciało leżące w worku na poboczu ta biedna kobieta... ehh... i po co było temu 19-stolatkowi tak szybko jechać? Tylko życie sobie zmarnował... do końca życia będzie żył z tą świadomością, że zabił drugiego człowieka... smutne. Aby jeździć samochodem trzeba mieć łeb na karku i brać pod uwagę wszystkie możliwości co się może stać... a nie tylko to, że jak się ma prawko to się umie wszystko... trochę rozwagi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek bardzo straszny Wyciągałem wraz z innymi strazakami ojca kierowcy z samochodu Był w bardzo cięzkim stanie Proszę o rozwage na jezdni bo to nic przyjemnego wyciąganie tak poszkodowanego z samochodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gośka napisał:
i po co było temu 19-stolatkowi tak szybko jechać? Aby jeździć samochodem trzeba mieć łeb na karku i brać pod uwagę wszystkie możliwości co się może stać... a nie tylko to, że jak się ma prawko to się umie wszystko... trochę rozwagi!
A ty Gośka, zawsze przestrzegasz dopuszczalenej prędkości??? nigdy nie przekroczyłaś??? Nie wiesz co Cie może spotkać jutro, więc nie ciskaj kamieniami! Tak widocznie miało być...i nic człowiek na to nie poradzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszny wypadek, gówniarz pędzący autem w którym bylo 6 osób tłumaczy sie ze zasnął...powinien dostac najsurowsza kare, chociaz i to nie zwróci ojca trzem córkom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a osoby jadące w tym samochodzie to co nie widziały jak kierowca sie zachowuje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Logos napisał:
Straszny wypadek, gówniarz pędzący autem w którym bylo 6 osób tłumaczy sie ze zasnął...powinien dostac najsurowsza kare, chociaz i to nie zwróci ojca trzem córkom...
w aucie 6 osób, koleś skąd takie info???!!! nic nie wróci życia, ale to było mu pisane, nie zmienisz tego chocbyś chciał, przeznaczenie. A wiadomo, co Tobie się człowieku przydarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on miał problemy z cukrem zasypiał w kilka sekund ... zasną i pierdzielną wkoncu citroena tez rozwalił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo przykre, tym bardziej, że zginęła bliska nam osoba. :( Wyrazy współczucia dla najbliższej rodziny jesteśmy z Wami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina napisał:
Bardzo przykre, tym bardziej, że zginęła bliska nam osoba. :( Wyrazy współczucia dla najbliższej rodziny jesteśmy z Wami
Tak bliska osoba ona uczy w szkole w mokrym uczyła moją młodszą siostrę która teraz idzie do zerówki czyli klasa 0 znam joł ale jej męża nie największe wyrazy współczucia.Jesteśmy z wami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...