Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Horyszowie. Zginął 22-latek, cztery osoby ranne

Utworzony przez verally mako, 30 września 2012 r. o 11:04 Powrót do artykułu
Kogoś za bardzo poniósł melanż. Tylko ludzi szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czysta brawura i bardzo nadmierna prędkość niestety byłem świadkiem tego zdarzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mateusz dlaczego to własnie TY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to Mateusz z Horyszowa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktos cos wiecej ? Bylam swiadkiem... Starsznie dlugo Go reanimowali ... Przykry widok :| Wyrazy wspolczucia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny miszcz pokazał leszczom, jak jeżdżą debeściaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skad oni byli ?? z kazimierowki??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy macie sensację, a rodzina najbliższa ma tragedię. Zmroziło mnie bo zgniął chłopak w moim wieku i być może ktoś kogo znałam. a tu przechwałki w komentarzach, że go znam, że widziałam itp. Takich rzeczy nie powinno się pisać, pomyślcie sobie co by było gdyby Was to dotknęło, jak byście się czuli gdyby to dotyczyło osoby Wam bliskiej-tu rodzinna tragedia a tu durnoty ktos wypisuje. Co do wpisu użytkownika"rodzina'' podejrzewam, że to rzeczywiście ktoś z rodziny tego chłopaka, ktoś kto ma 12 lat i mysli, że jak się tym pochwali w internecie to będzie fajny! nie zdając sobie sprawy z tragedii ludzkiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie stała sie tragedia taki młody, dobry,spokojny ,chłopak zginął a wy takie bzdury piszecie jak tak można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby o co wam chodzi ? przeciez kto ssie chcial moze czegos dowiedziec. Nikt niekogo nie obraza ani nic ... Wiec o co chodzi?? Zachowajcie swoje uwagi dla siebie ludzie... oddajcie szacunek a nie wyglaszacie swoje madrosci ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia dla rodziny jak zwykle zawiódł człowiek!!!! ale pocieszające jest to że kierowca był trzezwy,tylko trochę poniosła go fantazja za dużo gier komputerowych!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wezcie pomyslcie troche! kolejny leszcz?? blagam!!! wszyscy leza w szpitalu kierowca tez!! pomyslcie co on teraz czuje!! jaka brawura?? widzieliscie licznik ze tak piszecie?? jezeli znacie ich to pomyslcie jak im pomoc uwierzcie ze oni potrzebuja tej pomocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka... Taki młody Ale stało się, nie żyje, a reszta teraz na pewno potrzebuje pomocy najbliższych. Wypadki zawsze były i będą... Przykro mi z tego powodu. ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety dzisiaj w nocy zmarła 2 osoba, brat pierwszej. Tragedia dla rodziców z Mołodiatycz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję Rodzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję naprawdę rodzinie:( rodzice pochowali dzisiaj jednego syna a za klika dni musi następnego:( przykre:( ale nikt nie zna dnia ani godziny:( [ *]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świadek napisał:
czysta brawura i bardzo nadmierna prędkość niestety byłem świadkiem tego zdarzenia
widzialeś jak sie to stało gdzie uderzyli??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej tragiczne jest to, że kolejnosć rzeczy się odwróciła: to przecież dzieciom jest przynależne chować swoich rodziców. Tu stało się odwrotnie. Jak straszna tragedia dotknęła tę matkę, która nosiła dzieciątka pod sercem, w bólach urodziła, piersią wykarmiła i patrzyła przeszczęśliwa jak rosną, miała marzenia związane z nimi, może widziała ich oczyma wyobraźni jako wartościowych, ustawionych zawodowo i materialnie ludzi, marzyła o wnuczętach. Teraz będzie co dzień chodzić na cmentarz i opłakiwać swoje skarby. Cóż, los, a raczej brak wyobraźni, pewność siebie, popis kierowcy doprowadził do tragedii. Wyrazy współczucia dla rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ruda napisał:
Współczuję naprawdę rodzinie:( rodzice pochowali dzisiaj jednego syna a za klika dni musi następnego:( przykre:( ale nikt nie zna dnia ani godziny:( [ *]
pochowali 'na szczęście" dwóch na raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wyobrażam sobie tego co rodzina teraz przeżywa a czy ktoś wie co z pozostałymi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...