Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Hrubieszowie: Wracali z poprawin po studniówce

Utworzony przez nunczako, 17 stycznia 2011 r. o 07:53 Powrót do artykułu
jednego wariata mniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów deb*** w bmw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życie bywa okrutne...Współczuję rodzicom ofiary wypadku, bo to niewyobrażalna strata...Nie zazdroszczę życia tym, którzy przeżyli i będą mieli na sumieniu śmierć kolegi...To doświadczenie odciśnie piętno na całym Waszym życiu...Też przeżyłam taką sytuację, tzn. śmierć brata, który jako 18-letni pasażer jechał z kolegą, który był pijany. Nie miał szans, a taki fajny chłopak był z niego. Teraz jest już w niebie, a winny został na ziemi i prawdę mówiąc ma się bardzo dobrze...Uważam, że też powinien był zginąć...Kiedy patrzę na rodzinę mojego zmarłego brata i ich cierpienie nie mam wątpliwości, że sprawiedliwości tu na ziemi nie ma, ale bezmyślność młodych ludzi ma swoje granice i prędzej czy później ktoś przypłaci ją życiem...Apeluję do Was młodzi ludzi: Nie narażajcie swoich bliskich na współcierpienie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram post kolegi wyżej tym bardziej że nic nie biorą gówniarze sobie do zrozumienia w sobotę zginęło też dwóch młodych chłopaków trzeci może przeżyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu wypadek pod wpływem alkoholu. Na błędach jak widać kierowcy się nie uczą. W sobotę w Chełmie, a teraz w Hrubieszowie. Współczuję rodzinom zmarłych z tych obu wypadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu rozwagi trzeba dla wszystkich: rodziców i dzieci. Cierpi wiele z rodziny zmarłego a i tych rannych. Ludzie! widziałam ten wypadek jadąc do pracy. Zastanówcie się nad konsekwencjami tego co może być powirzając samochód dziecku wiedząc, że może spożywać alkochol!!!!! Współczuję wszystkim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nunczako napisał:
jednego wariata mniej...
ale to nie zginął winowajca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle łysy za BMW.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny B ezmózgi M łody W ieśniak pożegnał się z tym padołem. Poninien być przepis,że wieśniakom (LHR,LKR....) nie wolno jeździć beemkami ,nawet jako pasażerowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak napisał:
kolejny B ezmózgi M łody W ieśniak pożegnał się z tym padołem. Poninien być przepis,że wieśniakom (LHR,LKR....) nie wolno jeździć beemkami ,nawet jako pasażerowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to każdy kto jeździ z rejestracją LHR jest wieśniakiem.... piękne podsumowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życe bywa okrutne... napisał:
Życie bywa okrutne...Współczuję rodzicom ofiary wypadku, bo to niewyobrażalna strata...Nie zazdroszczę życia tym, którzy przeżyli i będą mieli na sumieniu śmierć kolegi...To doświadczenie odciśnie piętno na całym Waszym życiu...Też przeżyłam taką sytuację, tzn. śmierć brata, który jako 18-letni pasażer jechał z kolegą, który był pijany. Nie miał szans, a taki fajny chłopak był z niego. Teraz jest już w niebie, a winny został na ziemi i prawdę mówiąc ma się bardzo dobrze...Uważam, że też powinien był zginąć...Kiedy patrzę na rodzinę mojego zmarłego brata i ich cierpienie nie mam wątpliwości, że sprawiedliwości tu na ziemi nie ma, ale bezmyślność młodych ludzi ma swoje granice i prędzej czy później ktoś przypłaci ją życiem...Apeluję do Was młodzi ludzi: Nie narażajcie swoich bliskich na współcierpienie!!!
Zgadzam się z Tobą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak napisał:
kolejny B ezmózgi M łody W ieśniak pożegnał się z tym padołem. Poninien być przepis,że wieśniakom (LHR,LKR....) nie wolno jeździć beemkami ,nawet jako pasażerowie
Ciekawa jestem z jaką TY jeździsz rejestracją,że masz taki długi język...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona2019lat napisał:
Ciekawa jestem z jaką TY jeździsz rejestracją,że masz taki długi język...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dlaczego wy się nie zastanowicie?? Tyle śmiertelnych wypadków w ciągu weekendu na drogach Lubelszczyzny.. Przecież wsiadanie do auta, którego kierowcą jest osoba POD WPŁYWEM to jest w 99% jak samobójstwo!!! Czy tak ciężko jest załatwić sobie transport powrotny z zabawy? Albo odmówić sobie alkoholu?? No tak, przecież ciężko jak koledzy namawiają... Trzeba mieć swój ROZUM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby wsiąść do samochodu, który będzie prowadzony przez osobę, która jest pijana, to trzeba nieć jakieś samobójcze skłonności. To jak zabawa zw rosyjską ruletkę. Kto normalny w coś takiego się bawi? Szkoda tylko, ze nie pomyślał o swojej rodzinie, szkoda, że nie będzie mógł już wyciągnąć wniosków na przyszłość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu BMW, znowu pijak, i znowu gryzie ziemie jakie to zwyczajne już... prawie co tydzień to samo. Ale każdy wie, że polaczki to pijacy, co to muszą się nachlać, a potem wsiadają po 10 osób do jednego auta. Wcale mi nie żal takich przygłupów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuźwa a jaką Ty rejestracją jeździsz idioto, że ośmielasz się mówić, ża każdy kto jeździ LHR I LKR to wieśniak i takie tam? Myślisz trochę czy już w ogole nie masz czym bo nie masz mózgu ? Weź się ogarnij albo stul dziub i nie gadaj głupot. Zginął mój kolega bardzo dobry kolega ze szkoły.. Szkoda mi.. Ale nic się nie poradzi na takie przypadki, jeśli za kierownicą siada człowiek który jest pod wpływem alkoholu ani to normalne ani co. Już teraz nie nam to oceniać, dajcie ludziom spokoj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zeus napisał:
ale to nie zginął winowajca
I co z tego, ale wiedział, że wsiada z pijakiem i pewnie cieszył michę bo kierowca na zakrętach wchodził z piskiem, albo się chwalił jaki to z niego maczo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonim.. hrubieszów napisał:
kuźwa a jaką Ty rejestracją jeździsz idioto, że ośmielasz się mówić, ża każdy kto jeździ LHR I LKR to wieśniak i takie tam? Myślisz trochę czy już w ogole nie masz czym bo nie masz mózgu ? Weź się ogarnij albo stul dziub i nie gadaj głupot. Zginął mój kolega bardzo dobry kolega ze szkoły.. Szkoda mi.. Ale nic się nie poradzi na takie przypadki, jeśli za kierownicą siada człowiek który jest pod wpływem alkoholu ani to normalne ani co. Już teraz nie nam to oceniać, dajcie ludziom spokoj.
To miałeś zaj...tego żula, który nie ma wyobraźni, że wsiada do pijanego kierowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...