Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Akurat zjechał....pewnie wyprzedzał na trzeciego i się nie wyrobił.Sku***syństwo panuje na naszych drogach a "sreberka" wyłapują emerytów w Skodach,którzy z racji wieku się zagapili i przekroczyli prędkość o 20 km/h. Jadąc od stony Mełgwi,na odcinku od lotniska do granic Lublina musiałem dwa razy ostro hamować bo doszłoby do czołówki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nudne są te wypadki - zarzygać się można ... Kogo to kuwa oblatuje ?
0
kolka napisał:
Akurat zjechał....pewnie wyprzedzał na trzeciego i się nie wyrobił.Sku***syństwo panuje na naszych drogach a "sreberka" wyłapują emerytów w Skodach,którzy z racji wieku się zagapili i przekroczyli prędkość o 20 km/h. Jadąc od stony Mełgwi,na odcinku od lotniska do granic Lublina musiałem dwa razy ostro hamować bo doszłoby do czołówki.
gnoju jakby ci zgineli bliscy w wypadku to by dla ciebie to nie bylo nudne
0
kolka napisał:
zastanow sie co piszesz
0
To po co czytasz bęcwale?! To dramaty ludzi, a nie park rozrywek! Nie interesuje Cię, to nie zaglądaj na tę stronę i nie ypisuj tekstów, które świadczą tylko o Twoim braku uczuć. Wstyd.
0
Jak możecie być tacy zawistni kierowca zasłabł i zjechał na przeciwny pas a roczne dziecko umiera bo nie ma co juz operowac:(
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: