Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Akurat zjechał....pewnie wyprzedzał na trzeciego i się nie wyrobił.Sku***syństwo panuje na naszych drogach a "sreberka" wyłapują emerytów w Skodach,którzy z racji wieku się zagapili i przekroczyli prędkość o 20 km/h. Jadąc od stony Mełgwi,na odcinku od lotniska do granic Lublina musiałem dwa razy ostro hamować bo doszłoby do czołówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nudne są te wypadki - zarzygać się można ... Kogo to kuwa oblatuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
Akurat zjechał....pewnie wyprzedzał na trzeciego i się nie wyrobił.Sku***syństwo panuje na naszych drogach a "sreberka" wyłapują emerytów w Skodach,którzy z racji wieku się zagapili i przekroczyli prędkość o 20 km/h. Jadąc od stony Mełgwi,na odcinku od lotniska do granic Lublina musiałem dwa razy ostro hamować bo doszłoby do czołówki.
gnoju jakby ci zgineli bliscy w wypadku to by dla ciebie to nie bylo nudne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
Akurat zjechał....pewnie wyprzedzał na trzeciego i się nie wyrobił.Sku***syństwo panuje na naszych drogach a "sreberka" wyłapują emerytów w Skodach,którzy z racji wieku się zagapili i przekroczyli prędkość o 20 km/h. Jadąc od stony Mełgwi,na odcinku od lotniska do granic Lublina musiałem dwa razy ostro hamować bo doszłoby do czołówki.
zastanow sie co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co czytasz bęcwale?! To dramaty ludzi, a nie park rozrywek! Nie interesuje Cię, to nie zaglądaj na tę stronę i nie ypisuj tekstów, które świadczą tylko o Twoim braku uczuć. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak możecie być tacy zawistni kierowca zasłabł i zjechał na przeciwny pas a roczne dziecko umiera bo nie ma co juz operowac:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...