Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Kalinowicach: Jedna osoba zginęła, cztery zostały ranne

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 września 2016 r. o 08:25 Powrót do artykułu
tragedia, współczuję rodzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek nie zna dnia i godziny...Przeżyć 72 lata i zginąć w wypadku samochodowym to niecodzienna tragedia.Współczuję rodzinie tragicznie zmarłej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od dawna mówię by starym piernikom zabierać prawko po 70 roku życia a tylko najbardziej żwawi mogli jeszcze jeździć do 75 ale badania psychologiczne raz w roku. No proszę 5 osób poszkodowanych plus zabił żonę. Dziadki jeżdą za wolno - tamują płynność ruchu, mają zwolnione reakcje, dużo wręcz ślepych - widzę przecież co się dzieje n a drogach. A jak jedzie lampucera 70+ to już koniec świata, takie wogóle sztywny zakaz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda! Refleks już nie ten sam, co 45 lat wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Leon modl sie abyś dozył takiego wieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[table]   Mam nadzieję, że dotrzymam sobie danego słowa i -jak skończę 60 lat lub nie będę się czuł na siłach to wcześniej - sam odniosę moje prawo jazdy do wydziału komunikacji [/table]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma reguły czy młody, czy starszy... wystarczy chwila.nieuwagi by zgasło czyjeś życie :( wyglądało to okropnie... slychac bylo jęki poszkodowanych i płacz bliskich więc zanim się ktoś tu wypowie niech pamięta o cierpieniu rodziny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem młody i tez zdarzylo mi sie wynusic pierwszenstwo i spowodowac niechcacy wypadek. chwila nieuwagi, silny deszcz, zła widocznosc i sliska droga. szacunku dla zmarłej i rodziny prosze. wydarzyła sie tragedia, to byli goscie weselni moich bliskich. szczere kondolencje dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta Favorit nie wygląda na jakąś zniszczoną, aby jedna osoba zginęła, bardziej może jakiś wylew, zawał. swoją drogą zadbana Skoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta zmarła na skutek wypadku. nie miała ani wylewu ani zawału. W jej aucie nie było poduszek powietrznych. Powinno sie wycowac stare lub uszkodzone samochody z ruchu dla bezpieczenstwa podróżnych. w drugim samochodzie tez nie otworzyły sie poduszki. samo silne uderzenie w głowe moze mieć skutki śmiertelne czego nie jesteśmy świadomi.Nie wiadomo też czy kierowca dewoo nie jechał za szybko, było ślisko po deszczu i cieżko wychamować. na pewno w nocy i podczas deszczu źle widać szare samochody, kiedys tez jeden przeoczyłem w deszczu bo wyjechałem zbyt gwałtownie. wystarczy czasami jeden mały bład pospiech lub zmeczenie i tragedia gotowa. może obowiazek poduszek powietrznych w autach zwiekszył by bezpieczenstwo podróżnych? a co z tymi wszystkimi samochodami powypadkowymi co trafiaja do polski z zagranicy? Nie można o to nikogo obwiniać bo to był splot nieszcześliwych wydarzeń. kondolencje dla rodziny zmarłej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
codziennie giną ludzie na polskich drogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...